Pals kullanıcısının son içeriği

1. Pals

Ben Asla Pes Etmem Ve Kafama Koyduhum Şeyi Yaparım Yeni Server Açtım Okadar Denedim Olmasada...

Ben Asla Pes Etmem Ve Kafama Koyduhum Şeyi Yaparım Yeni Server Açtım Okadar Denedim Olmasada Busefer Olacak Aternos Dan Yeni Bir Server Açtım Server Bakımda Bir Çoğu Şey Yok Ama Bir Çoğu Şeyde Var Arkadaşlar İp Vericem Merak Etmeyin Ben Herzaman Söylerim "Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz Demektir"...
  2. Pals

RioCraft.keyubu.com | Gelişmiş Görev | AirDrop | Boss | SaatlikHediye | ÖzelPetler | Kasalar | SanalMarket| Lagsız Oyun Keyfi

Giriş Yaptıktan 3 Saniye Sonra Lobi Sunucusuna Aktarılacaksınız Diyor Ama Aktarmıyor Bakımda Heralde
  3. Pals

DreNetwork.aternos.me Sürüm: 1.8.8

DreNetwork.aternos.me Sürüm: 1.8.8
  4. Pals

DreNetwork.aternos.me

DreNetwork.aternos.me
  5. Pals

Sürüm: 1.8.8

Sürüm: 1.8.8
  6. Pals

yeni server imiz: DreNetwork.aternos.me

yeni server imiz: DreNetwork.aternos.me
  7. Pals

sürüm 1.12.2

sürüm 1.12.2
  8. Pals

SelamBro

SelamBro
  9. Pals

alımlar başladı sende bizimle ol sunucumuz hermzaman açık olmaya bilir hadi sende bize katıl...

alımlar başladı sende bizimle ol sunucumuz hermzaman açık olmaya bilir hadi sende bize katıl: McSkyblockWal.aternos.me:
  10. Pals

McSkyblockWal.aternos.me McSkyblockWal.aternos.me sizde gelin alımlar başladı hadi...

McSkyblockWal.aternos.me McSkyblockWal.aternos.me sizde gelin alımlar başladı hadi içeri durma sen yoksan bi kişi eksiğiz demektir!
  11. Pals

McSkyblockWal.aternos.me

McSkyblockWal.aternos.me