Peakself kullanıcısının son içeriği

1. P

[ 1.16.5 ] SURVIVAL REBORN - Kanlı Ay - Özel Efsunlar - Takımlar - Görevler - Meslekler - Kasalar - İhale - Yeni Mekanikler - play.gladionetwork.net

kayıt olma bakımda ve kayıt olmayan giremiyor ... ne alaka a.... oyun içinde kayıt olunca biz ölüyorsunuz sankı
  2. P

Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

Myhkel adlı biri tp atıp vuruyor ustume taş atiyor world edit ile böyle görgüsüz saçma bir sunucu görmedim 2 stak kaskım 4 madencı kaskım 2 set 16 editlik zırhım vardı sılınmışler hadı ona tamam, lan sunucuda adam işinlanirken (myhkel) tp atıp vurarak işinlanmami bozuyor tpa değil bu arada...
  3. P

[ᵐᵐᵒʳᵖᵍ] Minecraft Metin2 Edition Server

acaba kapali beta olcakmi olursa alimlar nasıl olur
  4. P

| ☪ Jaguar Network ☪ | Faction & OpSkyblock Sunucusu | Site | Jail | +30 Oyuncu | 3x3 Kazma | Ve Daha Nicesi... |

size özel ne var diye sordum 3x3 kazma jail dediniz? ve ben sizin annenizemi sövdüm burda konuşturmayin beni
  5. P

| ☪ Jaguar Network ☪ | Faction & OpSkyblock Sunucusu | Site | Jail | +30 Oyuncu | 3x3 Kazma | Ve Daha Nicesi... |

kaç yillik sistemleri kendi özel sistemleri olarak tanitiyorlar.
  6. P

içindeki insan çurumuş şu şu yok diyorum gelip özelden aileme küfrediyorlar jail sistemi bize özel bir şey diyorlar, jail? size özel aynen çok doğru bir sizde jail sistemi var. diyeceğim şu ki serverda oynanmaz
  7. P

eşyanin alt kısmını tahtadan yapsan?
  8. P

artik kimse yeni birşeyler yapmiyor yapanada laf atiyorlar, ayip, çok ayip. (cidden gta sunucusu diye bir şey yaptilar başka rpg gelmiyor)
  9. P

o türün adi minecraftda oyun uyarlamasi?
  10. P

sunucunun ne zaman açilacaği belirlenmişmi ben göremedimde
  11. P

TÜRKİYENİN EN ZORU! (YENİ AÇILDIK) / bimonetwork.keyubu.net | DOLAR-MUHTARLIK-BİNEK SİSTEMİ | 1.8-1.19 | AKTİF!

sende envanterime baksan envanterimin boş olduğunu göreceksin ama beni kesebiliyorsun?? bana laf yapacağina kendin biraz düşün zeytinyaği gibi üste çıkmaya çalişma