Penlador kullanıcısının son içeriği

1. P

Pluginer Arayanlar Buraya

Dostum ben bir mimarım ve senle saatlerimiz dahi her şey uyuşuyor seninle bir ekip kurup aynı serverda devam etmek isterim. Birlikte bir ekip kuralım ve iyi bir server için tüm serveri baştan yapalım. Bu ekibin kurucularından olmak istersen: Penlador#9570 (discord) yazman yeterli sohbet edip...
  2. P

5 GB Sucuya Alım

Mimar Discord: Penlador#9570
  3. P

Rina Network - Ortak, Grafiker, Mimar ve Rehber Arıyor

Basvurumu yaptım Penlador#9570
  4. P

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

Adınız :Burak Soyadınız :Veremiyorum Yaşınız :15 Oyundaki adınız :LastParzival Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :Oldum ancak tam isimlerini hatırlamıyorum. Yaklaşık 15 sunucuda Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :Okul günleri 1 -1.5 yaz...
  5. P

Faction serverlarında oynayacak bir ekip topluyoruz!!!

ELİT klanı olarak kuruluyoruz! Elbette herkese kapımız açık ancak yetkili alımlarını buradan yapıyoruz. Grafiker ve Discord Yetkilisi(Bot kotlamayı bilmeli) alımları için discordum: Penlador#9570 Diğer yetkiler(Savaş Lordu, Simyacı, Mimar ve reklamcı olmak için form: [Tıklayın]
  6. P

Sunucuma yetkili arıyorum

bro isteği kabul et
  7. P

Mimar,Admin

Penlador#9750
  8. P

Mimar,Admin

-Güncel-
  9. P

Plot Hammade alanı

Plotta ve voxelsız elimden bu kadar geldi:lol:
  10. P

Klan olarak kuruluyoruz!

ELİT klanı olarak kuruluyoruz! Elbette herkese kapımız açık ancak yetkili alımlarını buradan yapıyoruz. Grafiker ve Discord Yetkilisi(Bot kotlamayı bilmeli) alımları için discordum: Penlador#9570 Diğer yetkiler(Savaş Lordu, Simyacı, Mimar ve reklamcı olmak için form: [Tıklayın]
  11. P

<->Builder,Yönetici,Admin Arayanların Dikkatine<->

Seninle birlikte çalısıp build yapmak isterim dostum tam kafamdaki builder ortaksın bana dönmek istersen discord: Penlador#9570
  12. P

256GB Ram|Vps|4 Oyun|Builder&Mimar Alımları

Ad:Burak Yaş: 15 Komut bilginiz: we ve wg fena değil Aktifliğiniz: yaz boyu nerdeyse her zaman okullar açılınca sıkıntı Discord adresiniz:Penlador#957* Medieval Bilginiz: Ortaçağdan bahsediyorsan fena değil
  13. P

LordCraft Usta mimarlar arıyor buyrun!

Adın:Burak Soyad:vermiyorum Yaş:15 Discord: Parzival#9703 mimarım ben admin değil ancak basit seviye we ve wg bilirim
  14. P

Mimar,Admin

Uzun zaman builderlik ve adminlik yaptım kaliteli bir sunucda bunlarar devam edebilirim. Discord : Penlador#9703