petekbilisimtr kullanıcısının son içeriği

1. P

Space Bukkit Kurulumu Nasıl Yapılır

Merhaba arkadaşlar spacebukkit kurdum ve bunun kurulumunu sizlerede anlatacağım ama şartım var youtubedeki videomu izleyip abone olmanız sartıyla link: birde beğenirseniz tmm dır hdi eyw :D
  2. P

SpaceBukkit Ayarları

youtube deki kanalım ve mc deki surverim nedeniyle @ufukt14789önceki arkadaşlarım vardı forumda sohbet ettiklerim onlar adına müjde demiştim pardon @TheMasterT
  3. P

bilmiyorum demen yetrliydi trollük yapma

bilmiyorum demen yetrliydi trollük yapma
  4. P

SpaceBukkit Ayarları

Merhabalar arkadaşlar sizlere müjdelerim var @IRFN bitane daha arakdaş vardı da unuttum arkadaşın adını ben space bukkiti tekrar localhosta yükledim ama bunu arkadaşın nasıl kullanacak
  5. P

kardeş bana space bukkit kuruumu hakkında yardımcı olabilrmsn acaba ?

kardeş bana space bukkit kuruumu hakkında yardımcı olabilrmsn acaba ?
  6. P

kardeş bana space bukkit kurulumu için yardım edermisn @emrah4434

kardeş bana space bukkit kurulumu için yardım edermisn @emrah4434
  7. P

Space Bukkit Yardım !!

emrah skype felan gelebilirmsn bu arada yapacağım adımlar şöylemi olmalı; #1 rtoolkiy.sh ac #2 sonra petekbilismtrxxx.xxx/panel/install #3 ayrıyetten portmu acmalıyım 2011,2012 diyerek @emrah4434
  8. P

Space Bukkit Yardım !!

hmn burda yazmanız mümkünmü acaba skype verebilirm isterseniz@IRFN bana ozmn mymcadmin panelinde yardımcı olabilrmsn ?
  9. P

Space Bukkit Yardım !!

kurulum işlemleride space bukkit gibimi ve rehber video mevcutmu ? ya da konu
  10. P

Space Bukkit Yardım !!

arkadaşlar portalım felan açk ve önerdiğiniz panellerde paralı yokmu başka çaresi zaten bnm control paneli kullanmaktaki amacım serveri 2 3 elden yürütmek yani servere komut girebilsinler diye
  11. P

Space Bukkit Yardım !!

@IRFN ben onları en az 100 kere okudum ama nafile resim atsam olur mu acaba
  12. P

Space Bukkit Yardım !!

eyw. kardeş forumda yeniyim hiç bilmiyorum kb
  13. P

Space Bukkit Yardım !!

Merhabalar arkadaşlar ben space bukkiti duydum ve hoşumada gitti ve bende bunun üzerine bedava host veren bir site buldum host felanda oluşturdum filezilla programı ile host adresime panel yükleme işlemini tamamladım ama kurulum yaparken yani şöyle petekbilisimtr.XXX.XXX/panel/install diyip...
  14. P

SpaceBukkit ( Web Paneli ) - Türkçe Tanıtım, Kurulum videolu

kardeşim merhabalar ben geçenlerde spacebukkit kurudm panelede girdim serverimide yönettim ama ben bu işlemleri localhost üzerinden yaptım fakat arkadaşım erişemiyordu o yüzden bende bedavahost sitelerini ziyaret ettim sonrasında sitemi açtım ve filezilla programı aracılığıyla panel dosyasını...