PixieLilith kullanıcısının son içeriği

1. PixieLilith

İzmir'e kar

çölde yağar izmirde yağmaz
  2. PixieLilith

ne için onaylıyorsunuz!

ne için onaylıyorsunuz!
  3. PixieLilith

Mucosoft Minecraft Sunucusu

denenmek istenen şey güzel ama fazla ruhsuz şahsen bende sizin gibi survival terimini öldüren ekonomi gibi sistemlere karşıyım ama claim, tpa gibi can alıcı özellikler her zaman bulunmalı diye düşünüyorum. başarılar.
  4. PixieLilith

Haber Minecraft Bedava Cape Almak İçin Hesap Taşıyın

kimse bu durumda hesabını kaybetmiyor, sadece taşımadığın sürece erişim yapamıyorsun her zaman taşıyabilirsin. hesabını kaybeden kaybetti diye bu yenilik yapılmaz ise daha fazla insan kaybetmeye devam edecek geçmişi değiştiremezsin ama geleceğe yön verebilirsin. bence hiçbir şey değiştirmeyecek...
  5. PixieLilith

Minecraft, sahne tasarım ve konu tasarımı wallpaper çalışmalarım.

açıkçası kendimi geliştirmek için uygun fiyata satışlar yapmayı düşünüyorum ama yeterliliğimi sorguluyorum
  6. PixieLilith

microsoft bu hamlesiyle çalıntı hesap ticaretinin sonunu getiriyor bunuda değerlendirelim.
  7. PixieLilith

Minecraft, sahne tasarım ve konu tasarımı wallpaper çalışmalarım.

Minecraft, sahne tasarım ve konu tasarımı wallpaper sanat çalışmalarımı bu konuda sizlerle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istedim. Discord iletişim: MephistoGG#0001
  8. PixieLilith

Medieval RPG Tarzı MMORPG Projemiz için Kadro Alımları.

böyle bir işe girişecekseniz gerçekten iyi bir bütçeye ihtiyacınız var bu doğrultuda ben bir kaç plugin önermek istiyorum: -races of thana, oyuna rpg temellerinden sınıf seçimi ve avantajları getiriyor türünün en iyisidir. -mythicmobs, custom mob ve boss'lar skiller ve itemler eklemenize olanak...
  9. PixieLilith

* [Play.CoesNetwork.Los.Tc] - * Ana Sürüm [1.12.2] - AirDrop & Özel Ekipman & Takımlar & 23 Şubatta Açıldı & Oyuncu Warpları & 25 Farklı Yetenek

pakala, bu özgün ve kat kat iyi sistemleri konuya eklerseniz sizin için daha faydalı olacaktır. çünkü konuya bakan birisi 1.8'den beridir var olan klişe sistemleri görüyor.
  10. PixieLilith

bildiğim kadarıyla JAVA sürüm için bi katkı veya zarar yok, sadece microsoft hesabı olarak giriş yapacağız. ki bence microsoft bu oyunun başına gelen en güzel şey.
  11. PixieLilith

Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

"Hard" dediğiniz için ilgimi çekti ve denemek istedim açıkçası Ekonomi, Zınk diye ağaç kesme ve İpeksi spawner nedeniyle tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım, ha set dolu oyuncularla savamaktan kaçma konusunu göz önünde bulundurduysanız haklısınız.