Pledgemonk kullanıcısının son içeriği

1. P

LifeTR | 1.19 | AntiXRAY Koruması | Emek Survival |> P2W'siz <|> Irklar ve güçlendirmeler<|> Maden levelleri <|> Kalite ve dahası sizlerle..

Bunları okuduktan sonra sunucuya adım atacağımı sanmıyorum, aynı şekilde diğer oyuncular içinde böyle olduğunu düşünüyorum
  2. P

LifeTR | 1.19 | AntiXRAY Koruması | Emek Survival |> P2W'siz <|> Irklar ve güçlendirmeler<|> Maden levelleri <|> Kalite ve dahası sizlerle..

Sunucu ne zaman aktif edilecek ayrıca sunucu discord adresini paylaşır mısınız
  3. P

Zümrüt Emek 1.20.4 Türk Survival Sunucusu - IP: PLAY.PROJECTS.GG - GAIA [Anti Xray/Kanlı Ay/Mevsimler/Arkeoloji/Kuşatma/Turf/Kış Tüccarı/Unvanlar ve dahası!]

Sunucuya başlamak istiyordum fakat uzun süredir sıfırlanma olmamış, bu durum benim biraz çekingen kalmamı sağlıyor. başladıktan sonra sıfırlanma söz konusu olursa diye, yeni sürüm geldiğinde ya da yakın zamanda bir sıfırlanma söz konusu mu acaba? bu şekilde ne kadar devam edecek
  4. P

Hardcore Emek Faction [1.15.2] - Vipsiz - Anti Xray - CrazyEnch - Lapissiz - TNT Açık-16 MAYIS Saat 16:00 AÇILACAK - DC: kQXCdzE mc.deathlessclan.com

Çok aciz bir insansın cidden senin için üzülüyorum. umarım çok geç olmadan yaşının gerektirdiği olgunluğa erişir ve hayata doğru pencereden bakmayı öğrenirsin
  5. P

Açıldı: 16.05.2020 Saat 14:00 / 1.15.2 Emek Survival karmaoyuncutoplulugu.keyubu.com

Sunucunun discord adresi varsa atabilir misiniz
  6. P

Açıldı: 16.05.2020 Saat 14:00 / 1.15.2 Emek Survival karmaoyuncutoplulugu.keyubu.com

Yanıtınız için teşekkürler, başarılar.
  7. P

Sunucuda pvp ne durumda olacak yani claimde pvp açık olacak mı?
  8. P

Hardcore Emek Faction [1.15.2] - Vipsiz - Anti Xray - CrazyEnch - Lapissiz - TNT Açık-16 MAYIS Saat 16:00 AÇILACAK - DC: kQXCdzE mc.deathlessclan.com

konuda yer alan discord davet kodunuzu kullanarak giriş yapamıyorum, geçerliliğini yitirdiğini söylüyor. kontrol edebilir misiniz
  9. P

Sunucu tamamen oyuncu dostu, oldukça başarılı bir sunucu olarak duruyor. Hani nerede o lapissiz, emek faction sevici kitle? zaten olması gereken faction sunucusu temelinde vanilla oyun deneyimini barındırır. sunucuda eklenti, farklılık aramak mantıksız. konu içeriğinde ve başlığında belirtilmiş...
  10. P

Risper Survival

Bu kadar farklı özellik eklediğiniz sunucuyu 1.8 olarak açmak ayrı bir gericilik ister tebrikler