pmxd kullanıcısının son içeriği

1. pmxd

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

''Zaten başından belliydi. 15-16 yaşındaki çocukların para göz olduğunu herkes biliyor. Hak yiyorlar. Emek hırsızları. Bu konuda semih kardeşime katılıyorum! #KALİTESİZSERVER #İLGİSİZYETKİLİLER
  2. pmxd

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

Emek verilecek bir sunucu! Öneriyorum.
  3. pmxd

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

Sunucuda gündüzleri pvpnin kapatılması bence gayet güzel, yeni başlayanlar için ev yapma, keşfetme fırsatı oluyor. Sürekli savaşmak isteyen /warp arena'ya gidebilir. Orada 7/24 pvp açık...
  4. pmxd

SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

Sunucuda yetkili tek kişi ben varım benden baska kim diye bilir tuzak o kadar tuzak yasak diye bagırıyorum SemihYLMZ ile
  5. pmxd

SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

bak kardeşim kendi agzınla söylüyorsun tuzak ile kestim sunucuda bas bas bağırıyoruz tuzak yapmanın cezası serverden serverden atılmaktadır diye tabi dinleyen olmadığı için boşa bogaz patlatıyoruz sonradan forumda sunucuyu kötüleme amaclı konuşuyorsunuz.
  6. pmxd

Elimizden geldiği kadar sunucumuzu hilelerden karşı koruyoruz tabi birazda sizden yana sıkıntımız var böyle diyeceğinize ss veya video çekip bize atsanız hiçbir sıkıntı kalmayacak emin olun.
  7. pmxd

kardeşim oyun içinden /register şifre şifre yazıp kayıt olabilirsin kolayca
  8. pmxd

[İSTEK] Yeni oyuncuları pvp koruması

Sunucuya yeni katılan oyuncular için 24 saat pvp koruması