polipo kullanıcısının son içeriği

1. polipo

--PanpaTeam-- 1.7.X [Faction] [BEDWARS] Daha fazlası..

Panpateam 2013 yılından bu zamana kadar açık ve açık olmaya devam edicektir.. İP - Panpateam.nitrado.net İP - Panpateam.nitrado.net İP - Panpateam.nitrado.net Zirvede Faction Keyfi Yaşamak için Fazla söze gerek yok Bu bir reklam değil Duyurudur! Serverden birkaç kare.. Fazla söze gerek yok dedim...
  2. polipo

MİNECRAFTTA PAİNTBALL KEYFİ SADECE PANPATEAM DA ÇIKAR AYRINTI.....

Kardeşim alıntı Arsalarda alıntı yoktur PlotMe arsasıdır alıntı sözünün ne alakası var hala anlamış değilim !!!
  3. polipo

Arkadaşlar HUB server Survival Faction Skyblock ve paintball gibi çeşitlerimiz vardır bekliyoruz... İP : PanPaTeam.shout.li
  4. polipo

SERVER İP : PanPaTeam.shout.li DUYURU : BAYRAM IN İLK GÜNÜ ULTRAVİP ÇEKİLİŞİ OLCAKTIR ÇIKMAZ DEMEYİN. SERVERİMİZ SADECE PAİNTBALL İLE SINIRLI DEĞİLDİR EK OLARAK FACTİON VE SKYBLOCK DA VARDIR...
  5. polipo

Nitrado Ortak olmak isteyen okusun 30 tl verebilcek bi ortak aranıyor.

tm özür dileklerimi iletiyorum .....
  6. polipo

Nitrado Ortak olmak isteyen okusun 30 tl verebilcek bi ortak aranıyor.

20-30 tl verebilirsen skype ekle : kemal_durma
  7. polipo

[IPManiaqCraft.nitrado.net] [Nitrado] [1.6.2] [PVP]

yeni bitti sıcak sıcak advanture map denemeyen bizden değil mapın konusu eve kestirme yoldan giden bir çocuğun başına gelenler map 100% ben yaptım zip in içindeki beni oku klosörünü okuyunuz İyi kötü yorum yaparsanız ne mutlu bana (Emeğe Saygı Lütfen) İyi Oyunlar............ Link ...
  8. polipo

1.5.1 SEED NASIL BULUNUR?

bak komut olarak /seed yaz o zaman çıkan sayıları bi kağıda yaz seed odur.
  9. polipo

arkadaş ben kayıt olamadımda minecrafta daha doğrusu oldumda bu isimle giremiorum yardımcı...

arkadaş ben kayıt olamadımda minecrafta daha doğrusu oldumda bu isimle giremiorum yardımcı olursan sevinirim