promcerTR kullanıcısının son içeriği

1. promcerTR

| RetroNCraft 1.16.4 ⊱ En Zor Survival! | Çeteler, görevler, durum, market ve daha fazlası

Teşekkür ederiz. Sunucumuzu Türkiye'nin en gelişmiş survival sunucusu yapmayı planlıyoruz. İyi günler dileriz...
  2. promcerTR

| RetroNCraft 1.16.4 ⊱ En Zor Survival! | Çeteler, görevler, durum, market ve daha fazlası

Teşekkür ederiz sunucumuza elimizden geldiğince güncelleme yapmaya çalışıyoruz her cuma günü büyük bir güncelleme geliyor. Amacımız her gün daha büyük bir sunucu olmak.
  3. promcerTR

Biraz geç oldu ama bizi mazur görürsünüz inşallah her cuma günü sunucumuzu güncelleyerek kendimizi aktif bir şekilde geliştiriyoruz discord sunucumuzda ise her güncelleme raporlarını paylaşıyoruz efendim iyi eğlenceler dileriz Kolay Gelsin
  4. promcerTR

Tebrik ederiz efendim, buglarımızı söylerseniz bizde düzeltebiliriz
  5. promcerTR

Sucunuya claim bloğu almaya aslında sıcak bakmıyoruz zaten oynadıkça claim bloğu otomatik ekleniyor. Market olarak sanal market zaten early beta sürümünden beri var konu tasarımını tam sürüme geçtikten sonra değiştirmeyi planlıyoruz o zaman sunucda ki özellikleri de eklemeyi planlıyorum iyi...
  6. promcerTR

Evet aktif az önce bakımda idi şu anda pluginler güncellendi ve oynanabilir şimdi den girip beta kayıdı olmanızı öneririm beta oyuncuları için ileride güzel şeyler olacak :)
  7. promcerTR

Bu gün açık beta olarak açıldı tam açılışı pazar olarak belirledik bugün gelip oynayabilirsin :)
  8. promcerTR

Kopyalanabilir Ip Adresi: Play.RetroNCraft.Com Spawn Spawn'dan bir görüntü daha Orman Teleport Bölgesi Sunucu Anıtı Warp Orman Bölgesi Vip Deneme Bölgesi (Spawn) Şifahane (Spawn) Ödüllü Parkur (Spawn) /Meslekler : /Durum : /Komutlar : /Görevler ...