propoyrazonur134 kullanıcısının son içeriği

1. propoyrazonur134

Yardım Griefprevention claim kontrolünde alınan hata

Merhaba umarım gününüz iyi geçiyordur/geçmiştir. Birisi bir blok koyduğunda eğer ki blok koyduğu alanda ki claimde, ki bu claim griefprevention eklentisinden geliyor klasik altın kürekle claim alma eklentisi, blok koyduğu alanda ki claimin üyesi veya sahibi değilse bir mesaj atmasını istedim...
  2. propoyrazonur134

İnternet aracılığıyla iletişim kurmayı sağlayan sistem

Wake-on-lan gibi internet üzerinden iletişim sağlayabilen bir uygulama lazım Bilgisayar üzerinde belirlediğim programları telefon üzerinden bir uygulama ile bir düğmeyle açabiliceğim ve o düğmeye tıkladığımda istediğim uygulamalar açılıcak ek olarak koda belirli düğmelere basmasınıda python ile...
  3. propoyrazonur134

Silently Chest plugini bulamadım

Merhabalar, Sunucu içinde oyuncular farkettirmeden chestlerini açmak yani yere koyduğu fiziksel chestleri açmak istiyorum ama kapakları onlardada açılıyor ve ses çıkıyor bunun için plugin vardı ancak bulamadım
  4. propoyrazonur134

İstek Skript komut isteği

2-3 Tane easy skript yazısı istiyeceğim bir elmas göğüslüğe sağ tıklayınca ismi pepe ise onu sil ama sadece pepe isimli olan göğüslükten ve 1 tane bir komut yazdığında sadece pepe dünyasındaysa o komut çalıştırılabilir olucak
  5. propoyrazonur134

İstek Birkaç skript yazısı yardımı

öncelikle merhaba istediklerimden başlayayım 2 veya 3 tane olması lazım birinci olarak elmas göğüslüğün ismi flychestplate ise sağ tıklarsa bir komut çalışşın ikinci olarak elmas göğüslüğün ismi yoket ise sağ tıkladığı zaman direk yok olsun envanterde başka elmas göğüslük varsa ve onu...
  6. propoyrazonur134

İstek Belirli bir loreli itemi yoketme fiçuk fuçuk yapma

Bunun bana mesela bi oyuncuda mvip yetkisi yok yani mvp.item yetkisi yok sadece onlarda tarama yapmak istiyorum.
  7. propoyrazonur134

İstek Belirli bir loreli itemi yoketme fiçuk fuçuk yapma

Selamlar,Ben namı değmez Makaron. Başlıktanda anlıyacağınız üzere belirli bir itemin loresi yani mesela bir elmas göğüslüğün loresi yani açıklaması mvip seti ben bu açıklamaya yani loreye sahip itemi oyuncuda varmı diye sürekli kontrol etmek istiyorum tüm oyuncularda kontrol edicek tabii ki bu...
  8. propoyrazonur134

İstek Scoreboard Team Lı Teleport

Merhaba /scoreboard teams komudu vardı o teamın içindeki birini/birilerini nasıl biyere tp leyebilirim bunun için skript atarmısınız tp @a[Team=xxx] Bu komut demeyin bu komut çalışmadı bekliyorum.
  9. propoyrazonur134

Teleport İle ilgili Sorun

şöyle foto atayım
  10. propoyrazonur134

zaten komut blokları aktif ama @a[] parantez içine ne yazcağımı soruyorum.
  11. propoyrazonur134

Minecraft Komut bloğunda bir takımı biryere ışınlamak istiyorum. 1.12.2 sürümündeyim tp @a[t=ct] denedim ancak geçersiz seçici değişken hatası alıyorum bunu nasıl yapabilirim?
  12. propoyrazonur134

İstek CSGO MG Sistemi Benzeri.

Selamlar, Csgoda MG sistemi vardı bunu oyun içi bir versiyonunu yapmanızı istiyiceğim değerli skript kodlayıcıları Örnek olarak permissionu olan bir admin bir oyuncuya mg verebilicek ve bu oyuncuda olan mg yi görebilicek ve oyuncudan belirli bir mg alabilicek Ve oyuncuda mg ile bizim...