ProYetkili kullanıcısının son içeriği

1. P

adventure map ypicaz video çekicez vs... arkadas aranir

merhaba ben selcuk kaan yas 13 adventure map yapmak için ark gerekir en fazla 3 arkadaş aranir çok büyük bir adventure map yapicaz o yüzden builderligi çok iyi olan arkadaş aranir builderligi kötü olup da adv yapmak için gelenler boşuna zaman harcatmayin dediğim gibi max=3 arkadaş birde ben 4...
  2. P

gamertr süper bir yeni adventure map acayip iyi kesin indir ve oyna çok güzel

bu video deil canım :) abone olmak için size sayfa yolladım ;)
  3. P

gamertr süper bir yeni adventure map acayip iyi kesin indir ve oyna çok güzel

merhaba ben gamertr[selcuk] sizlere yaptigim mapi taniticam resim:resim koymadım çünkü bazı gizli yerler gözüküyor ;) texture pack indirmeniz kesinlikle gerekli yoksa oyunun hiçbir tadı çıkmıyor kurallar: 1)blok koymak/blok kirmak yasak 2)gamemode geçmek yasak 3)mod kullanmak yasak...
  4. P

[Gamer]Tr Adv=Karanlik Lord {Güncel}hatalar düzeltildi

sw bende var hamachi gel Adventure Map Video sifre 1 gel
  5. P

karanlık lord yapmistim da ölmüyor survivol da en iyi zırhları giydim [diamond+enchant] basili zırhları giydim bana bi vuruşta 4kalp canımı götürdü ve acayip hızlı vuruyor ;)
  6. P

adventure map yapimi basladi çok güzel ve eglenceli %30 tamamlanmis durumda en fazla 2günde...

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum youtube abone olun çok güzel map bitince +15abone olmazsa paylasmiyicam ! abone olmak için=http://www.youtube.com/channel/UCoPukkWoMwtI7bWW-ZVQeQw
  7. P

saol suan acayip bisiye uğraşıyorum çok büyük olucak zor engelli fln
  8. P

benimle adventure map oynucak,adventure map yapicak arkadas aranir beraber yapicaz

öncelikle merhaba arkadaşlar ben selcuk ben adventure map yaptım ve beğeni geldi bu sefer arkadaş arayim bulunca beraber çok büyük bir adventure map yapalim diyordum böle redstone devrelerinden iyi anlayanlar skype eklesin:Selcuk Kozan ekleyin arkadaşlar video benden kanal var isterseniz...
  9. P

benimle beraber adventure map oynuyucak,ve adventure map yapicak arkadas aranır !

merhaba arkadaşlar ben selcuk skype ile konusabilicek minecraft oyuncusu gerekir video fln da çekicez adventure map oynayip adventure map yapicaz isteyenler skype eklesin veya yoruma yazıp skype eklesin iyi günler skype:Selcuk Kozan
  10. P

arkadaşlar ben gamertr adv=karanlık lord güncellendi hatalar düzeltildi buyrun link http://www.mediafire.com/download/6j55zmbcrtdkeb9/Degisen[GamerTr]Adv_[Karanlik_Lord.rar youtube abone olun GamerTr resim atmadim çünkü oynayan oynar hacı ben sizlere yaptım ha yok resimsiz olmaz diyosanız...
  11. P

[GamerTr] Adv=Karanlik Lord

merhaba ben GamerTr adventure map yaptım adı karanlık lord sizlerle paylaşmak istedim güzel eger beğenirseniz lütfen yorum yazınız youtube adresime abone olun +40 abone den sonra yeni adventure maplar yeni videolar eklenicektir...
  12. P

minecraft video çekicem kisi lazim ?

lol yas 14 kardeşim 13 yasinda bn 15 yasinda deilim
  13. P

Kardesini Bul[Adv] GamerTr

saol kardeşim uzun bir adventure map yapimina basliyicagim arkadasimla beraber bir kaç kişiyle yine atarm kardeşim uzun sürecek biraz ;)
  14. P

Kardesini Bul[Adv] GamerTr

merhaba ben tek basima bir küçük adv yaptım o kadar da küçük deil konusu kardeşi bulmak iste kurallar: blok kırmak / blok koymak yok gamemode tp yok oyun max2 min1 oynanir oyunu normal de oynayin sakin oyuna peaceful da baslamayin ! iste link indirme...
  15. P

Benimle beraber adventure map oynayarak video çekecek birisini arıyorum ?

berkandor tm dir özel msj den skype mi atiyorum konuşuruz