ragbeen kullanıcısının son içeriği

1. ragbeen

/discord Skripti | ragbeen#4339

EYWWW reisssssss
  2. ragbeen

[ gaiacraft.ga ] [ 1.16.5 ] Günlük Event! - RastgeleTP - Seviyeli Huniler - Gelişmiş Ticaret Ağı - Vote Sistemi - AntiXRay - %100 Türkçe!

Elinde Tasarım Olmadan Güzel Bir Konu Tasarlamışsın Ellerine Sağlık Lakin Güzel Bir Konu Tasarımı Yaparsan Daha Güzel Olur Ve Daha Fazla Oyuncu Çekersin.
  3. ragbeen

Sohbet Gardiyanı | Oto Mute | Bug Çözüldü, Sorunsuzdur | 1.8.x / 1.16.x | ragbeen#4339

tabi haksız olduğunu ve boş yaptığını anlayınca " no commont hodo oşono osto skroptor " asugcyhkjsagyhcbnjalskhygctfhsdavsvsdvds YILIN CEM YILMAZI kuasfycjhbkasuogcıftuagc
  4. ragbeen

Sohbet Gardiyanı | Oto Mute | Bug Çözüldü, Sorunsuzdur | 1.8.x / 1.16.x | ragbeen#4339

bakmadımmı sanıyosun :D adam tabii ki güzel yapmış ama 1.16 uyumlu değil benim başlığa bak ?? 1.8 1.16 , ben bu sk yı kendim yaptım demiyorum ki sorunları vardı düzeltip yayınladım gelmiş burada boş yapıosun hadi köyünee konuştukça batıyosun kardeşim
  5. ragbeen

çalışan koda mı diyosun bunu GVJSBHACFHASVCVDSHG komiksin cidden komiksin
  6. ragbeen

gel münakaşa edelim diyorum hadi en iyisi sensin diyip banlıyor asvhbkjucgysfahjcbhkalscuy şaka gibi 12 yaşında daha sütünü içmemiş bebeye laf anlatmaya çalışıoruz daha ne beklersin :D
  7. ragbeen

ben yokmu diyorum bre anlamaz adam, diyorum kiii bu skriptttt, sen bunu yapmak zorundasıınn eğer çok biliyosann pl sini yap yayınlaaa anladınmmıııı??????
  8. ragbeen

message contains " küfür " or " küfür2 " or " küfür3 " or " küfür4 " or " KÜFÜR " or " KÜFÜR2 " or " KÜFÜR3 " or " KÜFÜR4 " al sana büyük küçük harf, boşluksuz yaparsan bozulur küfür yazmayn cümleyi siler mute atar boşuna koca koca harfler ile boşluklu yazın yazmadım oraya
  9. ragbeen

yoo engellio engellemese bile kendin eklersin, sk bu çok laf yapacağına kendin pl yap ondan sonra ne diyosan de, hiç sorun yok skda gelmişsin sırf kötülemek için laf yapıosun, sk bu sk pl değil yapabiliosan kendin yap
  10. ragbeen

bir nebze olsa bile engelleyebiliomu engelliyo o yeter artık ne kadar yaratıcı küfür ediyolarsa onları alır eklerler az mantıklı ol
  11. ragbeen

nedir? eklediğin argo veya küfürün tırnaklar ile arasında boşluk varmı kontrol edermisin?
  12. ragbeen

araştır sohbet gardiyanı diye benimkiyle aynı koda sahip olanlara bak anlarsın