RayChimera kullanıcısının son içeriği

1. RayChimera

Play.AlphaCraft.Org | 1.8.x - 1.16.x | Hileli Faction | Kasa | Köylü Dövüş | Edit Kafa | Git

Merhaba hileli faction son zamanlarda bazı oyuncular tarafından beğenilen ve oynandığı için böyle için bir sunucu açmak istedim. Benim amacım insanlar eğlesin ve keyifli vakit geçirsin diye böyle bir sunucu açmak. Son zamanlarda piyasadada düzgün bir hileli faction olmadığı için iyi olduğunu...
  2. RayChimera

Play.AlphaCraft.Org | 1.8.x - 1.16.x | Hileli Faction | Kasa | Köylü Dövüş | Edit Kafa | Git

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Bugün 21:15 de açılış var.
  3. RayChimera

➽ Slot: 300 ➽ Sürüm: 1.8.X - 1.16.x ➽ Sunucu Türü: Hileli Faction ➽ IP: play.alphacraft.org ➽ Discord: https://**********/jkxeMubXSJ ➽ Website: www.alphacraft.org
  4. RayChimera

Yardım NoCheatPlus Yardım

Bunu kurdum ama işe yaramıyor
  5. RayChimera

Yardım NoCheatPlus Yardım

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar, Hileli Faction Sunucumda nocheatplus config ayarı yapmaya çalıştım ama olmadı. Amacım nocheatplusta speed i aktif etmek. Fly'ı kapatmak. SurvivalFly'ı ayarlamam lazım onu kapatınca hem speed hem fly açılıyor ama açtığımda fly ve speedi engelliyor. Nocheatplus ayarı...
  6. RayChimera

Yardım İşlemci Önerisi

Cevabın ve yardımın için teşekkür ederim. Sanırım yeni bir işlemci alıcam Anakart ram ve işlemciyi birden değiştiricem.
  7. RayChimera

Yardım İşlemci Önerisi

2 3 arkadaşıma daha sordumda intel xeon x5460 işini görür dedi yeni bi anakart ve rama gerek kalmaz dediler
  8. RayChimera

Yardım İşlemci Önerisi

Ekran Kartı Modeli: "MSI GEFORCE 1050 TI" İşlemci: "Intel Core 2 Quad CPU Q94000 2.66GHz 2.67 Ghz" İnternette araştırdığımda işlemcim bi tık eski ve Ekran kartım yeni olduğu için "Darboğaz" oluyormuş. Normalde ben "VALORANT" oynuyorum. Oyundayken CPU kullanımım hep %100 oluyor. VALORANT destek...
  9. RayChimera

İstek Hileli Faction İçin Hile Koruması

NoCheatPlus işini görecektir
  10. RayChimera

PivCraft Sunucu Rezaleti

Sunucuya girip hangi küfürü etmişim ve hangi hesap diye sorduğumda laf edip banlamakda güzel bir şey :) Neymiş şikayetci olmuş hangi sebepten oldum merak ediyorum. Ettiğim küfürlerin ss'ini buraya gönder görelim hepsini :1: @PivCraft
  11. RayChimera

PivCraft Sunucu Rezaleti

Merak ediyorumda neyin küfürü ? Sunucuza girmekten başka hiçbir yerden iletişime geçmedim çıkarken küfür bile etmedim sunucuda :D Tabi ki burdan kötülemek kolay veya iftira atmak. Madem küfür ettim hakaret ettim ve fake hesaptan yaptım bunların sslerini buraya eklemelisin. Ek olarak "/authme...
  12. RayChimera

PivCraft Sunucu Rezaleti

Sanırım konuyu dikkatli okumadın. Ben kurucuya hiçbir şey demedim sunucuyu bırakmakla alakalı. Bir tane oyuncu vardı yukardada konuşma ss'ini attım. Sunucuya belki daha girmem mcye ayda yılda bir giriyorum yazdım. "Belki" bu kelimeye dikkat etmediniz sanırım. Arsamda belli bir emek var ve bütün...