Red10 kullanıcısının son içeriği

1. Red10

selamlar şu anlık yapım aşamasında olan serverıma mimar arıyorum

2x mimar aranıyor mini spawn veya mini lapis yaptırılcaktır ip:Red102.aternos.me 1.8 aternos olduğuna aldanmayın lütfen Discord sunucumuz Yeni açılmıştır : https://**********/ASat6rArdT
  2. Red10

Sunucumuza alım vardır içeri gel

Sunucumuza alım vardır 0 ping +20 aktiflik alımlar sunucuda konuşulur
  3. Red10

Admin hariç her alım var ip içerde

Red102.aternos.me
  4. Red10

Hemen gel alımlar içeride ip içeride

Admin x1 Moderatör x2 Rehber x3 reklamcı x2 youtuber x1 acil gelin Red102.aternos.me
  5. Red10

Alım vardır sw ye koşşşşş hala boşşşş

arkadaşlar biz normalde skyblock sw sş yapcaktık ama bi karar aldık hub olcaz Allahın izniyle 2xMod arkadşımız olucaktır 4xRehber arkadaşımız olcaktır dc şarttır TahaBey#4738 dc adresimdir sorusu olan bana ordan ulaşsın serverda arkadaş vardır admin o ilgilencek sunucu...
  6. Red10

rehber reklamcı yt alımı var içeri gelin

hepinize merhaba skyblock sunucusu için alım vardır ad: soyad(önemli değil): Yaş: Dc (gerekli) : rütbe: komut bilgin: aktifliğin (en az 4 saat) : sana nasıl güvenebiliriz: server için ne yapabilirsin Dc:TahaBey#4738 lütfen burdan atınız formu size ip yi atarım
  7. Red10

1 mod 1 rehber 2 reklamcı 1 yt boşumuz var ip yi ben size atcam

hepinize merhaba skyblock sunucusu için alım vardır ad: soyad(önemli değil): Yaş: Dc: komut bilgin: aktifliğin: sana nasıl güvenebiliriz: server için ne yapabilirsin Dc:TahaBey#4738 lütfen burdan atınız formu size ip yi atarım
  8. Red10

alım var içeri koş

2xMimar 1xMod(belli olmaz ama) 2xRehber 2xReklamcı 1xYoutuber
  9. Red10

alım vardır içeri gelin

akın gerçekten beni etkiledin helal olsun bizimle çalışmak istersen dc adresime yaz ALINDIN
  10. Red10

alım vardır içeri gelin

Bir daha at istek
  11. Red10

alım vardır içeri gelin

bidah at
  12. Red10

alım vardır içeri gelin

ekle beni o zmn
  13. Red10

alım vardır içeri gelin

Mimar olabilir