reiszorro kullanıcısının son içeriği

1. R

Minecraft Versiyon Açamama Java kapanması YARDIM

Arkadaşlar Bende Sorunsuz Acılıyor Ancak Bir Arkadasımda versiyon secimine geldikten sonra oyun acılmıyor Görev yöneticisinden baktık javaw.exe aciliyor 1-2 sn sorna kapanıyor ve bu yüzden Minecraft acılmıyor Galiba javayla ilgili bir sorun ama acıl yardım Gerekli Tüm launcherleri denedik javayı...
  2. R

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

Server Premiummu? Kaç Seferdir Deniyorum Bad login hatası veriyor. SORUN CÖZÜLDÜ...
  3. R

Bukkit Serverde WorldGuard Kullanımı hakkında Destek

Orasını biliyoruz Canım :) Ama Hard bir Serverde Kac olmalı.. ve orda Lvl Artış Kodu var o Normalmi Onuda bilmiyorum.
  4. R

Kardeşim Serverin Çok lag Güzel Emek vermissin Ama Çok Aşırı Lag var her dakika Geriye...

Kardeşim Serverin Çok lag Güzel Emek vermissin Ama Çok Aşırı Lag var her dakika Geriye Atılmaktan Gidilen yolları Geri Gitmekten Ben Bıktım. Lütfen Cözüm Bulun
  5. R

ÇOK ACIL NASIL KIT DUZENLERIM?

Arakadaşlar Hazır plugin paketi indirdim Kitin nereden düzenlendigini bilmiyorum ve bulamadım Bedavadan Elmas kazma falan veriyor kit Acil düzenlemem lazım..
  6. R

oha cözdüm de Cok para veriyor herseye :D biraz ayarlamak sıkıntı
  7. R

Bukkit Server Jobs plugini Yardım

Arakdaşlar birçok plugini ayarladım Ancak Jobs plugininde Hiç Meslek gözükmüyor ve meslek alamıyoruz. Bunu dosyalarından yapoıcagım galiba ama hangi dosya ve ne yazcagımı bilmiyorum bi yardım edebilirmisiniz.
  8. R

Tmm region sorununu hallettik Simdi bi Yardım daha isticem.. Bazı pluginler yükledim Jobs plugininde Hiçbir Meslek yok. /jobs browse Falan yazınca ingilizce önce bi jobsa katılmalısınız Falan gibisinden bir şey Söylüyor. Dosyalarından AyarlanMası gerek Galiba Ama Bende Anlamıyorum Neyi...
  9. R

Bide Şçyle bi sorun var //expand vert ile uzunlugunu yapıyorum ama Örnegin wg yi atıgım yüzeye Creeper Spawnlayamıyorum Ancak Biraz üstüne blokla cıksam Creeper dogabiliyor. Pek Anlamış deilim ama bişiler Yapa Yapa cözerim Erinde Sonunda :D
  10. R

Tellux Simdi Deneyeceğim. De benim bildigim WG attıgın an hic kimsenin kıramaması lazım flag komutu yazmaya grk olmaması lazım Ama deneyecegim.
  11. R

Bukkit Serverde Bir Yere wg attıgım zaman rg flag ları ayarlıyrum creeper patlıyor kıramıyor. daha sonra Oyuncular birbirine vuramıyor falan ama Sıkıntı surda Oyuncular Blokları kırabiliyor anlamadım gitti herseyi denedim gene olmadı bi destek olursanız sevinirim.
  12. R

IP HG.BaskentCraft.Com KONUYU OKU :)

Hungergames Serverin Survivalde İşi Ne? Sizin Kafanızmı Güzel Kardeşim. Forumda Yetkililer Bıkmıstır ki Ben bile bıktım sizden Hep söylemekten. Herkes survivale Reklam veriyor Arkadaş Ne biçim Okuma Yazmanız var. Ki Ayrıca Resim bile Yok Belli Acemi biri oldugun..
  13. R

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

Tüccar Klasik Geldi bana Seyyar Daha bi iyi gibi :)Öyle abartılı özellikler Vermeyin Bu arada Krala Ve Viplere Yanlızca item olabilir bence.. vipspd vipjump gibi komutlar olmamasını rica ediyorum..
  14. R

[★]CattivaCraft [★] 7/24 [★]Hard Survival [★]

Kardeşim Çok Güzelde Bi O kadar Sıkıcı olabiliyor Aksam saat 7 de giriyorum 2 kiis benle beraber 3 kisi svde oluyor.. böyle olmaz ama bi tek saat 3-4 suları 10 kisi ye geliyor.Bu sv demi kapandı??