Reloaded07 kullanıcısının son içeriği

1. R

Serverime sağlam plugin paketi olan birini arıyorum

Skype adresim: tdtgaming ekle görüşelim. :D
  2. R

Serverime sağlam plugin paketi olan birini arıyorum

Arkadaşlar serverim yeni map , plugin işleri ile uğraşmak istemiyorum server nitradodan 5 gb ram 50 kişilik. Elinde kendi serverinin plugin ve map paketi olan varsa gelsin kuralım kendiside admin olucak. Faction olur , skyblock olur hunger games olur fark etmez elinde plugin paketi + map olan...
  3. R

Minecraft Gift Code Satılık !

MİNECRAFT GİFT CODE SATIŞLARI ! ------------------------------------------------------------ Stoklar yenilendi ! ------------------------------------------------------------ 3 Tane alana 4. Bedava ! ------------------------------------------------------------ veya 3 Kişi getirene 4. Bedava ...
  4. R

Advanced Agriculture 1.5.1 (Tarım İle İlgili Süper Bir MOD ! )

1.5.1 modlu denedim çok sorun çıkarıyo mod okumama v.b ve her modu çalıştırmıyor. İnş güzel bir modlu kurulum çıkarda toplu oynarız :D
  5. R

Advanced Agriculture 1.5.1 (Tarım İle İlgili Süper Bir MOD ! )

Minecraft’ta tarımın çok sınırlı olduğunu bilirsiniz, biz size bu mod sayesinde birçok yeni makine, tohum, kaynak sayesinde çok detaylı tarım yapabileceğinizi söylesek? Mod ile oyuna eklenen bazı madenlere göz atalım: Bakır: Çinko 5 RESİM SINIRI VAR ! Silikon 5 RESİM SINIRI VAR ! Gübre: 5...
  6. R

MineCraft Zombilerle Savaşmak İstermisiniz ?

15 yeni silah, 5 yepyeni harita ile dalga dalga size saldıran zombilere karşı savaşın! Kurulum; “put folder contents in .minecraft or main server path” içindeki her şeyi .minecraft klasörüne atın. Forge gerektirir. İyi eğlenceler! İndirmek İçin; TIKLA (Facebook Linki Değildir ! ) Forge...
  7. R

MineCraft Forge Kurulumu (Bağzı Modlar İçin Gerekli)

Arkadaşlar Modları İçin Forge Gerekir. Forge kurulumu basit hemen anlatayım. . Öncelikle Alttaki linkten minecraft.jar indirin. Win 7: C:\Users\Pcİsmi\AppData\Roaming\.minecraft\bin Xp: C:\Users\Pcİsmi\AppData\.minecraft\bin Win7 Kısa: Başlat / Çalıştır / %appdata% yaz gir / Roaming /...
  8. R

Bu mod sayesinde eşyalarınızın dayanıklılık seviyesini sayı olarak görebilirsiniz. 1.5.1

Bu mod sayesinde eşyalarınızın dayanıklılık seviyesini sayı olarak görebilirsiniz. Link; TIKLA İNDİR
  9. R

MineCraft'da Zombilerle savaşmak istermisiniz ? 1.5.1

MineCraft'da Zombilerle savaşmak istermisiniz ? 15 yeni silah, 5 yepyeni harita ile dalga dalga size saldıran zombilere karşı savaşın! Link; Tıkla İndir
  10. R

[AhmetMelihTR] PRO HungerGames Plugin Paketi @2013

Hacı hani map otomatik açıyoya mesela biz 10 map atıcaz o otomatik açıcak her seferinde nasıl oluyor bu ?
  11. R

1.5.1 Hunger Games plugin paketi Olan yokmu

Arkadaşlar 1.5.1 Hunger Games plugin paketi olan yokmu lütfen ya paylaşın lütfen !!