ReminisCent12 kullanıcısının son içeriği

1. R

Tekkit Serverime Arkadaşım Giremiyor.

Arkadaşlar Tekkit serveri kuruyorum ben kendim girebildiğim halde arkadaşlarım giremiyor. Aldıkları hata: çözümünü bilen varsa söyleyebilirmi?
  2. R

1.2.3 sürüm server ve forge

merhaba arkadaslar bana 1.2.3 için server jarı birde forgemodloader bulursanız atabilirmisiniz? simdiden tsk :)
  3. R

bu modun ismi lazım.

peki saol
  4. R

bu modun ismi lazım.

alakası yok kardes 45.kattan diamond veya redstone çıkarmı :D
  5. R

bu modun ismi lazım.

merhaba arkadaslar ben hexxit yükledimde orda maden felan bulmak çok kolay arkadaslarla çok kolay diamond buluyoruz bu yüzden hiç sarmıyor bu modun ismini söylermisiniz serverden sileceğimde?
  6. R

Technic pack

merhaba arkadaslar teknik pack için yeni launcher gelmiş indirdim ama içince teknik hariç her şey var(vanilla,tekkit,hack slash..)bu tekniki nerden bulabilirim?
  7. R

Yogbox server kurmak istiyorum.

merhaba arkadaslar herkesin bildiği gibi tekkit launcherin altında yogbox mod paketi var onun için server kurmak istiyorumda dosyalarını bulamadım bulan birisi linkini atabilirmi? simdiden tesekurler :)
  8. R

bump mapping modu lazım

merhaba arkadaslar bana 1.5.2 için bump mapping modu yüklü olan .minecraft veya minecraft jarını atabilirmisiniz? şimdiden tşk :)
  9. R

Zombiler Ve Kapı Sorunu :(

mobların ortadan kalkmasını istiyorsan oyunu easy değil peacefule alman gerek
  10. R

Bump Mapping 1.5.2 Dosyaları Lazım.

merhaba arkadaslar bump mappingin 1.5.2 için olan dosyalarını nerde arasam arıyım bir türlü bulamadım bulan arkadaslar link atabilirmi bulanlara simdiden tşk :)
  11. R

Böyle Bir Shader Pack Lazım...

merhaba arkadaslar 1.5.2 için shader mod kurdumda bütün shader packlar seus felan kasma yaratıyor ve istediğim shader packi bulamadım.benim istediğimdeki özellikler sadece gölge birde bulanıklılık.böyle bir shader pack varsa link atarmısınız şimdiden teşekurler :)
  12. R

Kaydetmeme?

hayır kapatırken direk değil stop yazarak kapatman lazım direk kapatırsan serveri kaydetmez
  13. R

Tekkit Server Hata Verior

arkadaslar bir zahmet yardım etseniz ya :(
  14. R

Serverde Op Sorunu

yardım yokmu arkadaslar
  15. R

Tekkit Server Hata Verior

merhaba arkadaslar tekkit server kurdumda simdi yeni girmeye çalıstığımda FML hatası veriyor ne yapmam lazım? :(