Roach kullanıcısının son içeriği

1. R

Tekkit Lite Oynayacak Kisi veya Kişiler Ariyorum

ben varım kardeşim Ad : Ege Skype : ege.uslu3 çabuk bak can sıkıntısı geçmiyo :D
  2. R

Modlar siyah ekran hatası veriyor

Ayrıca 1.4.7 modunu 1.5 e yuklemeye calisma calismaz
  3. R

Modlar siyah ekran hatası veriyor

Beyler siyah ekran mod çakışmasından deil, META-INF in silinmemesinden oluşur bil de gel ModPackci29
  4. R

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Beyler cok iyi biliyorum diyip de iyi oldugunuzu mu saniorsunuz ? Burada onemli olan mod bilgisi deil oyuncularla oynama ilgisidir. Ben sahsen minecraft i classic den beri oynuyorum ve bütün modlari yuklemisimdir. Ama bazi bilmeyen arkadaslarimiz iyi biliyorum diyip tekkit sw mi cokertmistir. Bu...
  5. R

Tüm Technic Hatalarını Düzelten Program Ve Premium'suz Technic ( Sabite Alınız )

Fixlendi :D yenisini yukle sdasdasdasdasd:cry:
  6. R

Yardımccı OLUNN WG ve WE DE HATA VERİYOR JAVA HATASI

server versiyonu kac wg ve we vwersiyonu tutmuor olabilir
  7. R

Scitekkit Vip

Vip alacak arkadaşlarimiza mujde! Simdi alana vip suresi bir ay değil iki ay olacak ! irtibat icin: skype ege.uslu3 telefon 05532413113 Sw miz yapim asamasinda olup en geç pazartesi acilcaktir Beklerizz.... Roach/wertylol3/Ege USLU
  8. R

Scitekkit Açıldı Ve Builderlerini Bekliyor !

Skypemi ilk ekleyen 2 kisi builder olacaktir Skype:ege.uslu3 ip:87.98.189.62:59
  9. R

Scitekkit Yakında Sizinle (36 Saat Içinde)

Bekliyorum :D
  10. R

Sadece skypeden görüşün pm kabul etmem
  11. R

Evet Arkadaşlar Tekkit serverimize herkesi bekleriz (NoLag 7/24 vps) Serverimize : 1 Admin(alındı) 2 moderator 2 builder ve 4 rehber alicaz alimlar için başvuru skype:ege.uslu3 Vip özellikleri...
  12. R

Seacraft

Seacraft açıldı ! Yetkili alımı var ! Alımlar için skype: ege.uslu3 yanki442 İp:176.53.126.109