robomaki kullanıcısının son içeriği

1. R

Youtube Kanalımız Yusuf Ve Emir Oynuyor

iki kişinin sesimi sadece tek kişininmi ?
  2. R

Youtube Kanalımız Yusuf Ve Emir Oynuyor

Merhaba Arkadaşlar Şimdi size Youtube Kanalımızı Tanıtacağım Videolarımızı inşallah beğenirsiniz yeni videolarda ses sorunu düzelitlicek [ses daha çok gelicek] işte link:http://www.youtube.com/channel/UCTIHApNtE6RHQhS4aKSLFfA
  3. R

GS-Real maçı

REAL Alır !!! Bende Fenerliyim
  4. R

BlowCraft 7/24 Factions Server 195.244.39.135

1.5.1 mi ??
  5. R

Yardımm nei modunda bazı mod itemleri gözükmüyor

arkadaşlar başlıkta göründüğü gibi buna bi çözüm varmı Edit:craftingleri göstermiyor
  6. R

Ne oynamak isterdiniz ?

Bende ftb istiyorumda herkes tekkit classic istediği için bu arada grech tech macerator yapmayı ne kadar zorlaştırıyo bilionmu :D pulverizer yaparız :D
  7. R

FTB Server Sıkıntınız Sona Erdi [Direwolf20]

Merhaba Arkadaşlar Foruma Bi Baktım Herkesin Sorunu Var FTB Server Yokmu Diyorlar Ve Bende Buna Çözüm Buldum Ve Bir Hamachi Server Açtım Hamachimi Vps Açsaydın Diyenlere İse Tamam Girmeyin O Zaman Diyip Servere geçiyorum Hamachi ağ: robomaki-ftb robomaki-ftb-2 robomaki-ftb-3 robomaki-ftb-4...
  8. R

Ne oynamak isterdiniz ?

tekkit classic e taktınız varya 1.2 de kalmışşeyi ne yapıyosunuz EDİT:Bassettiğim Tekkit Lite Daha İyi
  9. R

FTB Bataklık seedi verirmisiniz

arkadaşlar bataklık bulamadım rubberde bulamadım o yüzden :mad: bi seed verirmisiniz
  10. R

FTB Server nasıl açarım [SORU]

Arkadaşlar ftb server nasıl açarım bi video falan varsa verirmisiniz yada söylermisiniz
  11. R

ftb server da oynayacak

ben EDİT: ftb direwolf20 hakkında nerdeyse herşeyi biliyorum %5 ini bilmiyorumdur
  12. R

Minecraft İndiremiyorum yardımm

Arkadaşlar benim pc me format atıldı şimdi forumda indirme değişmiş sadece minecraft.jar ı atıyo napmam lazım lütfen yardım edin
  13. R

Herobrine Olayı

removed herobrine: herobrine kaldırıldı
  14. R

FTB Cracked?

var ama ok uğraştırıyo youtubede videoları var çok karışık bende yapamadım :S