RuhunGenci kullanıcısının son içeriği

1. RuhunGenci

Play.MortisCraft.Com > OPSkyblock | 1.8x/1.15x | Her gün Event | 0 LAG! | Yeni Açıldı - Herkese VIP /vipol

Böyle yorumlar yaparak sunucu sahibini üzersin ve ortaya atılmış emeği hiçe sayarsın yorum yaparken lütfen 1 2 hatta 3. defa düşün başarılar
  2. RuhunGenci

HandMC Survival Plugin Paketi + Spawn Haritası - 1.8-1.15 - Ne bekliyorsun? İçeri gir!

Piyasanın en iyi survival paketlerinden biri diyebilirim başarılar :)
  3. RuhunGenci

Sizin gibi kaliteli editör olmak kim istemez

Sizin gibi kaliteli editör olmak kim istemez
  4. RuhunGenci

Play.MortisCraft.Com > OPSkyblock | 1.8x/1.15x | Her gün Event | 0 LAG! | Yeni Açıldı - Herkese VIP /vipol

Kalite kokusundan burnumun direği kırıldı başarılar kardeşim <3
  5. RuhunGenci

[ GİZEMLİ OYUNCU - play.GizemliOyuncu.com | SURVIVAL | Madenci l Mağaza l Levelli Fırın l Özel görevler l Hile Koruması l Özel Rütbe l Gelişmiş Güçle

Sunucumuzdan ogrenebılırsın discord adresımızı forumda malesef discord paylaşmıyoruz
  6. RuhunGenci

100 TL Gerçek Para Ödüllü Sezonlar | play.SonSavasci.com | VIP Çekilişi !!! | EmekSkyBlock | --[2.Sezon] Aktif-- | 1.8 - 1.15.x |

Farklılık göremedim klasik sunuculardan farkı yok gibi genede elinize sağlık başarılar
  7. RuhunGenci

AspendosMC rezilliği

Yorumlarınız için teşekkürler umarım böyle insanlar gerçek hayatta böyle değillerdir :(
  8. RuhunGenci

AspendosMC rezilliği

Arkadaşlar merhaba yaklaşık bundan 1.5-2 ay önce AspendosMC ye ben ve ortağım @Yusuf_Kırıcı ile bir eklenti paketi verdik ve karşılıgında kimseye vermemelerini söyledik Bugun bir sunucuda eklenti paketimin aynısını gördüm ve sunucunun kurucusuyla konuştugumda şu tepkiyi aldım Eklenti...
  9. RuhunGenci

Seni özleyecegiz :(

Seni özleyecegiz :(
  10. RuhunGenci

[Play.FrigyaNetwork.xyz] OP Skyblock Açılış 7 Haziran 14.30 | Günlük Event | Kredi ve Coin | Günlük Event | Gelişmiş Otosat | Daha Fazlası... |

Konu tasarımı geliştirmeli, sistemler çok klasik geliştirilmeli, bu titlemanager tasarımını artık her sunucuda görmeye başladık bu çok üzücü. Diğer sunuculardan farkınızı göremedim ayrıca sürekli kapanıp açılıyorsunuz umarım hedeflediğiniz gibi olur başarılar.
  11. RuhunGenci

Minecraft ULTRA OP Skyblock Plugin Paketi

. Daha iyisini yaptım :D