sait1041 kullanıcısının son içeriği

1. S

WT Craft Hunger Games //Yetenekler//Kit Marketi//İzleyici Modu//Level Sistemi

WT Craft ! Hunger Games Sunucumuz Açılmıştır. şu an 2 Mcsg + 3 Normal Map Bulunmaktadır. | WT Craft İP Adresi: WTCraft.Nitrado.Net | || | WT Craft İP Adresi: WTCraft.Nitrado.Net | 40 Yeni Kit 28 Yeni Yetenek 2 MCSG 3 Normal MAP Kitap İle Kit Seçebilme Kit Marketi Puan Ve Level Sistemi %95...
  2. S

Tscraft Hunger Games

TsCraft Hunger Games Eski TsCraft Yeni ip Herkezi Tscraft Hunger gamese bekleriz... Abartisiz Yeni kitler ve özellikleri Yeni maplar Ve 100 e ulasan kapasite. yok sole yok bole hg miz var cok ii fln falan yapmadan direk sunucu özellikleri ve ip gecicem SUNUCU ÖZELLİKLERİ: Ram:3 GB...
  3. S

Tscraft Geri Döndü Hunger Games Içerii

Öncelikle geçen yaz oldugu gibi kaliteli bir hunger games keyfi vermek istiyoruz. Kitlerimiz hardcore zorlugundadir Server 7/24 0 lag Ram:8Gb Server kurucusu:Maybys Server admini:sait Alım yoktur!!!!!!! İP:81.94.201.44 Keyifli dakikalar için Tscraft ;) Herkezi Bekleriz
  4. S

Modlu Multiplayer Oynamak Isteyen

MODLAR : MoCreatures : Oyuna 50 den fazla Hayvan - Yaratık ekleyen bir moddur Pam's Get all the Seeds : Oyunda Çimenlerden Patates havuç falan çıkmasını sağlayan bir moddur SimpleOres : Oyuna Yeni Madenler EKleyen ve Bununla B irlikte Yeni Zırh Silah Yapmanızı saglıyan bir moddur Timber : Oyunda...
  5. S

Ws Atan Warmı?

2yıllık minecraft bilgim war süper bi ws mapı buldum ws atan 13+ skypemi eklesin Sait1041
  6. S

Mod Istek

arkadaşlar 3gündür bu modu ayarlamaya çalışıyorum olmuyor Steve’s Carts 2 bu modun kurulu haliyle .Minecraft dosyasını atarsanız çok sevinirim
  7. S

GElin Survival Yapalım

benle survival yapıcak 1 kişi arıyorum 14 yaş veya üstü olsun hamachi id:sait1041 şifre:112233
  8. S

Survival

beyler 14 yaş ve üzeri minecraft anlayanlar gelsin sürvival yapalım İD:sait1041 şifre:112233