Sait_RS kullanıcısının son içeriği

1. Sait_RS

Film Önerebilirmisiniz.

Deadpool izleyebilirsin yada Hızlı Ve Öfkeli serisini izlemeni tavsiye ederim genellikle araba yarışlarıyla ilgili bi filim
  2. Sait_RS

GizliOyuncu.Network | Yetkili Alımlar Başladı! Adminliğe Doğru Adım Adım!

Ad-Soyad : Saitcan Oyundaki Adınız : kendinemuzisyen Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : Rehber 5 6 Saat Doğum Tarihiniz : 2005 Mikrofonunuz Varmı? : leptop mikrafona gerek yok Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? : genelde skyblock oynamayı seven...
  3. Sait_RS

EmekOnline Yetkili Alımları

aga whistlist ekle kendinemuzisyen rehber olmak istiyorum discord olmyr
  4. Sait_RS

oyna.ayyildizmc.tk | 2017'den beri aktif! - Takas Sistemleri / Spawner Yükseltme / Skyblock şampiyonası / Oyuncu ve Vip eşit! / Adaletli bir sunucu!

kardeş servere girmeden register istiyor bu nası bir şey tıklıyorum register istiyor napicam
  5. Sait_RS

ArenaPvP Yapmaktan anlayan gelisin Bu arada Builder Alımı

aga biri ip ban attı DarkShies , Thypen 1527021692 kaldır banı benim DarkShies
  6. Sait_RS

Skyblock Serveri Mod,Rehber Alimi Var

server ip : sakincraft.rabisu.com
  7. Sait_RS

Yetkili alımı varrr!!!

Ad: saitcan Soyad: Yaş: İstediğiniz yetki: Bilgi oranı: Nick: Yetkililerle iyi anlaşırmısın: Oyuncularla iyi anlaşırmısın: Bildiğiniz komutlar: Discord adı:
  8. Sait_RS

| ChosenSkyblock | 1.8.X | Yeni Açılacak Olan Skyblock Serverimiz İçin Yetkili Alımı | +1K |

AD : Saitcan SOYAD : Aydogdu YAŞ : 13 İSTEDİĞİNİZ YETKİ : REHBER KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ : 4 NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) : SAYGILI DÜRÜST NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ : Rehber Olarak İyiyim Ve Serverin İyi Yerlere Geleceğine İnanıyorum İSTEDĞİNİZ YETKİYİ KAÇ DEFA YAPTINIZ : 10 yada 11...
  9. Sait_RS

TheLifeNW Yeni Yetkililerini Arıyor.

Moderatör İçin Form: Adın: Saitcan Soyadın: Aydogdu Yaşın: 13 Nerede Yaşıyorsun: İstanbul Nerelisin: Erzincan Cinsiyetin: Erkek Bilgin: Ban Komutları Wand Komutları Vb Saygılı mısın?: Evet Büyüğüme Küçüğüme Dürüst müsün?: Evet Tecrüben Oldu mu Hiç?: En Az 5kere mod 6 kere rehber 4 kez admin...