SalçalıEkmek kullanıcısının son içeriği

1. SalçalıEkmek

Beraber modlu oynuyacak? 1.7.10 18 yaşım

merhaba beraber minecraft modlu server oynuyacak varmı 1.7.10 18 yaşındayım genelde aktifim ayriyetten mc dışı steamımda mevcut baya bi oyun var csgo , rust , gta5 , bf1 gibi daha birçok aradığım kişi +16 yaş skypesi olsun mikide olsun yeter skype adresi : bugra.oyunda resim düz siyah
  2. SalçalıEkmek

Yeni kanal ''HıyarTuber'' Düşünceleriniz?

yorumun için teşekkürler logitech g230 kullanıyorum yetersiz kalıyor malesefki yeniliyecem kısa sürede
  3. SalçalıEkmek

yorumun için teşekkürler audacity ve birçok detaylı program mevcut daha pek o işlere başlamadım düzgün bi mikrafon almayı düşünüyorum 1 hafta içerisinde o zaman gürültü muhabbetti olmuyacak ve skypeden arkadaşdan kaynaklı o biraz video çoğaltınca toplucak kapak resmi koymaya başlayacam 1 hafta...
  4. SalçalıEkmek

Kanalım ile ilgili düşüncelerinizi yazarmısınız lütfen yeni başladım :) neler eksik neler yapmalıyım açıklamalar düzen nasıl ? daha çok farklı oyunlar ekliyecem tabii ki tek günde değil her gün saat 4de 2 yeni video https://www.youtube.com/channel/UCda47nzh_TCIBp4YNzGGOoA
  5. SalçalıEkmek

Minecraft Bed Wars - 1.Bölüm - Cibili cibili şak şak

Sizce nasıl? yorumlarınızı bekliyorum
  6. SalçalıEkmek

Save dosyası 2ci girişde çöküyor

journeye baktım yaparımda çok karışık voxele bakacam :S bi mapwriter kadar olamazlar
  7. SalçalıEkmek

deniyecem birazdan umarım sorun çözülür ve mapwriyet hoşuma giden bi mapdi görnüş olsun kullanış olsun yaratık gösteren detaylı gösteren bi map istemem
  8. SalçalıEkmek

merhaba az mod kurdum oynayım dedim tam oynuyorumki bi 2dk face bakayım dedim baktım gircegimde açtım tam saveye girerken bu hatayı verio her seferinde save dosyamda yandı ve bu hatayla karşılaştım sebebi nedir? pcde kötü degil iyidir gta5 online kaldırıyo 1.8.9 oyun baya az mod var tek tek...
  9. SalçalıEkmek

Beraber oynuyacak ? modlu , serverlerde ?

skype adresin ne söyle ekleyim
  10. SalçalıEkmek

Beraber oynuyacak ? modlu , serverlerde ?

Merhaba öncelikle CurseVoiceden yada Skypeden modlu oynuyacaklar premium serverde oynuyacaklar (hg survival games gibi) aşağıya yorum bırakırsa geri dönüş yaparım 19 yaşındayım genelde online olurum tek aradığım kriter uzun süre oda online olması +16 yaşından büyük olması ve premium hesabı...
  11. SalçalıEkmek

Modlu yada serverlerde oynuyacak?

numaranıda sölesene özelden HORTTTTTTT
  12. SalçalıEkmek

Technic Launcherden Bi Oyun Oynayacak Konuya

geceleri 8den sonra açıksan skype adresini yazarmsın
  13. SalçalıEkmek

Technic Launcherden Bi Oyun Oynayacak Konuya

ne kadar açıksın günde? kaç saatlerinden kaç saate