sanberk10 kullanıcısının son içeriği

1. S

Savaşın Sonucu RPG

biliyorum beyler artık bu serverda devam edicem güzel gibi bu arada IP ne zaman vericeksiniz ?
  2. S

Savaşın Sonucu RPG

3. S

optakus ben Hebuscas o henry mi ne yalancı ninle

optakus ben Hebuscas o henry mi ne yalancı ninle
  4. S

sa

sa
  5. S

Savaşın Sonucu RPG

Whitelist başvurusu Ad : Sanberk Yaş : 17 Olmak istediginiz hanlik : Sbon Ooc ve ic nedir: Ooc oyun dışı konuşmalardır geçek hayatta soracağınız soruları bu komut sayesinde sorarsınız.Ic oyun içiir rol yaparak konuşursunuz İstediginiz meslek : Asker Ortacağ rpg oynadınızmı : Çok defa Rpg...
  6. S

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

servera girdim hanlığıma bir gittim kapı kapalı tamam olabilir dedim sonra orclara falan gittim biraz yardımcı olsunlar diye ama kimse cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor böyle servar oynanmaz 0 ilgi
  7. S

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

Katılım formu: Adınız:Sanberk Oyun içi adınız [EskiCaga uygun olmalı] : Hebuscas Altın kurala uyacakmısınız: Evet Ortaçağ rpg oynadınızmı: çok defa Hangi mesleğe girmek istersiniz: Asker Hangi hanedana girmek istersiniz: Su Hanlığı yaşınız: 17 Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rpg rol yapmaya dayalı...
  8. S

merhaba nano senin özelden görüşebileceğimiz facebook skype adresin var mı ?

merhaba nano senin özelden görüşebileceğimiz facebook skype adresin var mı ?
  9. S

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

NANOTORCH SENİNLE ÖZELDEN KONUŞABİLECEĞİM Bİ ADRESİN VAR MI ?
  10. S

Bu arada map için builder lazım mı ? ve versiyon kaç oyun ?
  11. S

Adınız: Sanberk Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]:Hebuscas Altın kurala uyacakmısınız:Evet Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz:Asker Hangi hanedana girmek istersiniz: Sotran yaşınız:17 Rpg ile ilgili bilgileriniz:Rpg rol yapmaya dayalı bir oyun türüdür bu türde...
  12. S

ÇOK ACİL PROBLEM RPG ALAKALI

Beyler ben bir RP serverine kayıt oldum white liste aldıar beni her şey güzel tamam da girerken Sunucu Tarafından Bağlantı Kesildi İnvalid uppercase and lowercase letters in name Please spell this name like 'sanberkhan' diyor ne yapmalıyım servere girmeyide çok istiyodum
  13. S

white-list te büyük küçük harf fark ediyor mu ?

white-list te büyük küçük harf fark ediyor mu ?
  14. S

Merhaba yine ben :D dün formumu yollamıştım ve kabul etmiştiniz :D white-list e ne zaman...

Merhaba yine ben :D dün formumu yollamıştım ve kabul etmiştiniz :D white-list e ne zaman alınırım acaba dün akşamdan beri sürekli forumda falan dolanıyorum :D . (SanberkHan )
  15. S

sa kardeş bu hediye kodlar sınırsız süre ve üzerimize alabiliyoruz dimi ?

sa kardeş bu hediye kodlar sınırsız süre ve üzerimize alabiliyoruz dimi ?