SarhosMisali kullanıcısının son içeriği

1. S

Minecraft 1.15.2 Skript İsteği

Bazı sorularım ve bir kaç isteğim daha var (%50 şans çok olmazmı) (bandajı nasıl alıcağım ) (bandaj basmaya yetkisi olmayan biri kendine basmaya çalışınca Bandajı kullanmak için Doktor Olmalısın yazabilir mi) (Doktorlar bandajı kendine basamassa sevinirim yani sadece diğer doktorlara ve...
  2. S

başka bir şekilde kırılsın sorun yok :)
  3. S

evet doğrudur sadece el yüksekten düşünce değil elytra ile uçarken bir yere çarpınca kırılacak ayak yüksekten düşünce yapabilir misin yapabilirsen çok sevinirimm umudu kesmiştim oyüzden geç cevap verdim kusura bakma :|
  4. S

Merhaba açacağım public conconcraft sunucusunda bir skript'e ihtiyacım var skript ilk yardım skripti aslında ama internet üzerinde benim istediğim şekilde bulamadım skript yazmaktan anlamadığım için buraya konu açıyorum istediğim skripti anlatayım. Mesela oyuncular yüksekten düştüğünde ayağı...
  5. S

Onaylı Tanıtım ItemsAdder Plugin Sorun İçeriyi Oku 1.14

Anladım teşekkürler konu kapatılabilir.
  6. S

Yine Olmadı başka bir sürümünü dene demişsin ama bu plugini internet üzerinde çok aradım zor buldum başkada olduğunu sanmıyorum paralı plugin zaten gidipte bu plugine 100 tl de veremem başka bir çözümü yok mudur?
  7. S

bu plugin 1.14 için 1.14.4 değil onun linki varsa atabilir misiniz?
  8. S

gerekli yüklenecek bir plugin yok evet plugin leak bu durumda ne yapmam gerek bunun bir çözümü yokmudur?
  9. S

Logları Konuya Ekledim Yardımcı Olabilir misiniz sunucu protollib pluginini barındırıyor zaten craftenhance pluginide sunucuda yok
  10. S

şu an evde değilim eve geçince logları atsam yardım olmanız mümkün olur mu akşam? Bu arada item adder diye klasör de oluşmadı plugins klorüründe.
  11. S

İtem Adder Pluginin'de /ia komutunu kullandığımda fotoğrafta gördüğünüz hatayı alıyorum ve bunun gibi bu pluginin bir kaç komutu daha var onlarıda kullandığımda aynı hatayı alıyorum bunun çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?
  12. S

Yardım Server Kendi Kendine Stop Çekiyor 1.14.4

Konu Kapatılabilir Plugin Paketini Değiştirdim Sorun Çözüldü.