Sarii_yusuff kullanıcısının son içeriği

1. S

Yetkili ALIM Geç İçeri Yetkili Ol !!

SELAMLAR DOSTLAR, ღ Sunucu'muz Açıktır. Her Bir Hata Olduğunda Onu Düzeltmek Sorumluluğumuzdur ღ ღ Her Gelen Oyuncular'ımıza İlk 3 Günlük Vip Bizden Hediye'dir ღ Daha Fazla Şartlar'ı (YOUTUBE,MODERATÖR) İÇin Discord'a EKlemeniz Yeterli Orada Detaylar'ı Vereceğim Discord ↴ -ღEmek SkyBlockღ-...
  2. S

Tüm yetkililer Var içeri Gel yetkili Ol Dostum.!

Kusrua bakma Ben yazdım Ama Forum Otamaik Olarak İsmimi kaptmış bende Dsicord İsmmimi değilştirdim buyur
  3. S

Tüm yetkililer Var içeri Gel yetkili Ol Dostum.!

Selamlar Dostlar ; Bugün Sizlere Güzel Bir Sunucu Açıyoruz Emek SkyBlock ; İp Discord'da Verilecektir ..! Kendi Özel Discord'um; Islam#9795 İp;ScheduleCraft.join-mc.com Alınacak Yetkiler ; -1XModeratör...
  4. S

Yeni Açılan Paralı Sunucumuza Alım Vardır !! 1.8 - 1.8x

İp Nedir Dostum Buarda iyi bir Skript yada İyi bir Admin,Mod'umdur konuşalım Bence
  5. S

SkyBlock serverimiz yeni açıldı ! ! !

Konu Yanlış Silmeni Öneririm Dostum..!
  6. S

SUNUCUM İCİN SCRİPTER PLUGINER MİMAR ARIYORUM

Selam Öncelikle Skript'im Kendimce Ama Sırf Skyp var Diye Konuşamaycağım Sizinle
  7. S

RAR FİXED! 1.8.x - Minecraft CLİENT HİZMETİ! sunucunuza özel client yapın

Anıl Kardeşim İşinde başarılar Dilerim Ben ISlamquinn Kolay Gelsin Dostum.
  8. S

Yeni 16GB Sunucumuz !! Merhaba Değerli Oyuncular Minecraft Sunucusu Kurdum Fakat Yetkili ve Oyuncu Gerekli

Merhaba bu mesajı gorur gormez bana dc den yazar mısın Islamquinn#9795 ı buyuk haberın olsun
  9. S

RubyCraft / Yetkili ekibini arıyor!

Merhaba bende cr skrıplerı ve daha fazla skrıpt var Mod olabilirim yasım 15 Islamquinn#9795 ekle bi görüşelim derım Mod bılgılerım 100%80 bılıyorum sen bana bı ark at dc den konusalım
  10. S

Yeni açılacak sunucumuza ekip arkadaşı arıyoruz

Islamquinn#9795 ekle Görüşelim mod hakkında
  11. S

eskidende açılmış olan serverimizi yeniden açmaya geldik yetkili ekibi arıyoruz detaylar içeride

Islamquinn#9795 ekle de bi görüşelim Mo ile hakkında tabi mod alımı yoksa yükselebilirim sıkıntı yok ekle derım bende bır suru skrıpt var belkı ısıne yarar
  12. S

Aksit Craft Ekip Arkadaşlarını Arıyor (Pluginer , Mimar ,Admin ,Moderatör , Rehber)

Islamquinn#9795 ekle bi görüşelim sana tekliflerım var Mod alım için
  13. S

KRAFTNW Yetkili Alımları Aktif!

sunucu acar mısınız ? Mod ıcın geldımde