sasa 55 sasa kullanıcısının son içeriği

1. sasa 55 sasa

Yeni Kurulan Sunucumuza Pluginer Alımı

Güncel olarak pluginer arıyoruz.
  2. sasa 55 sasa

Yardım Edebileceğim Sunucu Arıyorum

hasanbaygul#0751 ulaşırsanız sevinirim.
  3. sasa 55 sasa

Javascript oyunuma bir SQL sunucusunu nasıl arayüzleyebilirim?

Merhabalar basit bir oyun yapmak istiyorsanız tavsiyem noSql'den yana olacak. JSON dosyaları ile kolay bi şekilde ağır sql bilgisi gerektirmeden yapabilirsiniz. Ama dediğim gibi projeniz ufak çaplı ise noSql kullanın. İnternette çok fazla örneği var araştırabilirsiniz.
  4. sasa 55 sasa

Yeni Kurulan Sunucumuza Pluginer Alımı

Yeni kurulan sunucumuza yetkili ekip arkadaşları arıyoruz. Sunucumuz ücretsiz değildir. Vds sunucusudur ve kalitelidir. Yetkili alımı konusunda discord adresim üzerinden bana ulaşabilirsiniz. hasanbaygul#0751
  5. sasa 55 sasa

ALIM VAR! - MC.FiberNW.tk - Fiber Network - Klasik Skyblock | Takas | Kasalar | Açık Arttırma | ve daha fazlası...

Sunucu IP: MC.FiberNW.tk MC.FiberNetwork.tk Sunucu Version: 1.8.x, 1.11.x FİBER NETWORK SUNUCU ÖZELLİKLERİ CPU : 4.5 - 5.0 Ghz Sunucu Ram: 13GB! Hosting location : Fransa Sınırsız Slot! Destek Discord Sunucumuz : --------- Discord Yönetici Adresi ...
  6. sasa 55 sasa

Çekiliş Don't Starve Together Çekilişi 2018

Hadi Bakalım :blobwave: Steam
  7. sasa 55 sasa

HideNetwork.verygames.net - Hide Network - Emek Skyblock | SÜPER ELİTRA! | Takas | Kasalar | Açık Arttırma | ve daha fazlası...

Sunucu IP: HideNetwork.verygames.net Sunucu Version: 1.9.4 Durum: AÇIK! HIDE NETWORK SUNUCU ÖZELLİKLERİ CPU : 4.5 - 5.0 Ghz SINIRSIZ RAM!(server request'e göre artıyor.) Hosting location : Germany (Frankfurt) Sınırsız Slot! Yönetim HasanRs [Kurucu, Sunucu Yöneticisi] Kasalar...