saylon1 kullanıcısının son içeriği

1. saylon1

Sende gel

Saat 24 de başlıyacak Solar survival Mapına sende gel. Hamachi ile oynaya biliriz saat sabah 06.00 a kadar devam edecektir ve bazı günler tekrar açılacaktır açılacağı zaman bir konu ile haber vericeğim bu konu genel başlığı altınca olacaktır fazla uzatmadan hamachi adları hıpercase1...
  2. saylon1

lord of the rings haritam builder lik başarilarim

aynen beyaz ama arkadaş çalıntı map paylaşıyo orjinali : http://www.youtube.com/watch?v=CjuN8sEfBxc&feature=fvwrel
  3. saylon1

Yeni Bir FORUM: Minecraft Pocket Edition

Bencede suanlık gereği yok ilerde herkezin androit telefonu olunca açılmalı ama.
  4. saylon1

xKoon09_Tr Ada Map Survivalda Düsmek İsteyeceginiz Bir Ada !

Aqualayi yapan grup deme fyreuk öyleyse biraz zor :)
  5. saylon1

MineCraft HATA ACİL YARDIM LÜTFEN

Ekran kartının driverini yükle iste yada güncellestir bukadar.
  6. saylon1

Yardım!!!!

Sadece bukkite yüklenir (sanırsam vannilyayada mod yükleniyor ama emin değilim.)
  7. saylon1

minecarft 1.4.2 bukkit server plugini atarmısınız

Pluginleri bukkit klösörü içindeki plugins yazan yere atcaksın bukaradar :D ever vps sunucun varsa pluginleri atıkdan sonra consola reload yaz yoksa kapat aç yapmak zorunda kalırsın.
  8. saylon1

uzak diyarlar bu mudur :D

Uzak diyar Minecraftın dünyasını sınırsız diye biliyoruz ama sınırsız değildir bir ucundan diğer ucuna 130 quadtrilyon blok vardır onun devamında ise uzak diyar denilen yer vardır ve onun yansılmaları Asa da çizerek gösterdim 1 5 2 M yazan Minecraftın kendi...
  9. saylon1

uzak diyarlar bu mudur :D

Evet world un geç yüklendiği için öyle oluyor biraz araştırırsan uzak diyarlarda zemin mevcut.
  10. saylon1

Gemi Taşınması

Sen serveri aç bukkit w.e plugii yüklü olsun hamachi birde ip ver yapiyim.
  11. saylon1

Texture Pack PhotoLbRealisimde Su Gözükmüyor yardım.

MinecraftHD patcher yükle patch la oyna düzelicektir zaten taşların yanında portlal falan cıkıyor sebebi minecraftın 32*32 nin üstünde blokların yerlerini ayarklayamaması minecraft hd patcher bu sorunu çözüyor ve oyunu daha kaliteli kılıyor.
  12. saylon1

su kuvası çalışmyr yardım arkadaşlar 1.3.1 sürüm ?

Kuvası auhauhfuahuauha :D
  13. saylon1

Server Saldırı

sERVER PROPETİESTEN SERVER İ CREATİVEYE AL KONSOLDAN RELOAD YAZ KAYIT OLAN HERKEZZ CREATİVE BAŞLICAK SERVERİ AZINA..... DEVAMINI HEREZ BİLİYO ZATEN :D
  14. saylon1

MineCraft HATA ACİL YARDIM LÜTFEN

yAPMAN GEREKEN DRİVER SCANERER 2012 İNDİR O KENDİSİ TÜM EKSİK OLAN DRİVERLERİ İNDİRCEK VE KURCAK SONRA JAVA SİTESİNDEN ÖNERİLENİ İNDİR EĞER 64 BİT SİSTEM KULLANIYORSAN HEM 32 HEM 64 Bİ TJAVAYI İNDİRMEN GEREKİR SONRA OYUNU AÇABİLİRSİN.
  15. saylon1

Minecraft Geç Açılıyor

Sanirim sorun işlemdice