semih001 kullanıcısının son içeriği

1. semih001

--- Zora Network --- Yeni Nesil Faction Serveri --- Yetkililerini Arıyor Alımlar İçerde --- Sen Yoksen 1 Kisi Eksigiz ---

Ad Semih Yas: 17 İstedigin Yetki: Rehber İstedigin Yetki Hakkında Bilgin [YouTuber Harictir]: İyi Neden Biz: Faction bir sunucusunuz. Neden Siz: Saygılı bir insanım Kanal Linkiniz [YouTuberlar içindir] 1 Tane Build Fotonuz [Builderlar için geçerlidir]
  2. semih001

konu kapandı

Rehber Formu Ad: Semih Soyad:Zorunlu Degil Kaç Saat Aktifsin: 4-6 bize katkın neler: Oyunculara yardımcı olup üstünüzdeki yükü hafifletmeye çalışırım. Oyuncularla Aran nasıl: Normal (Ne çok samimi ne çok soğuk) Daha Önce Başka Sunucularda rehberlik yaptınmı?: Evet
  3. semih001

Serverine Güvenilir Rehber Vb Yetkililer Arayanlar Buraya =)

Reklamci? Olurmusun Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. semih001

Rehber arayanlar gelsin... Güvenilirim

olur ip verin
  5. semih001

Sw varsa geliyimGÜNCELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  6. semih001

-SAYGILIYIZ -KÜFÜR ETMİYORUZ -KOMUT BİLİGMİZ ÇOK YÜKSEK -İNSANLARA YARDIM EDEBİLİCEĞİMİZİ DÜŞÜNMÜYORUZ BUNDAN EMİNİZ -SADECE FACTİON SW ÇALIŞIYORUM -20 KİŞİ TEK BAŞIMA BAKABİLİRİM -BİZİ DENEYİN MEMNUN KALMANIZ GARANTİ -REHBERİN GÖREVİ insanların sorularına düzgünce cevap verip onları...
  7. semih001

Sw kalıcı ve bilgili Rehber arayanlar baksın[konu açık] +güncel

arkadaşlık attım kabul ediniz.. + güncell hala :) :)güncelhala açıkalımlar yine başladı hala beni sw rehber olarak görmek isteyenler yazsın+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++1 ay sonra tekrar güncek...
  8. semih001

anlamadım ? REHBER ARAYANLAR İÇİN HALA KONU AÇIKITIR+++++++++++++++++++
  9. semih001

asdfsdfghjklşi,aefghkjlhgfdsfhgfdsfhgdsf++++++++++konu günceldir
  10. semih001

kaldırılmalı lğtfen konuyu kapayın

kapatıldı kapatıldıkapatıldıkapatıldıkapatıldıkapatıldı kapatıldıkapatıldı kapatıldıkapatıldı, kapatıldı
  11. semih001

yolo ? nerde yazıyor++++++++++++++++++++++ güncell
  12. semih001

+güncel+ güncel sw isteyenlerin hemen gelirim++
  13. semih001

builder ve admin arayanlar baksın

-Komut bilgim yüksek -Sw katkı sağlarım -We süper hallederim wg de iyi -Sw güzelleştirim -Saygılıyım -Irkçılık yapmam -Kolay küfür etmem -4 Yıldır oynuyorum. -Sw gelişmesini sağlarım -Ban atmak önce size sorarım ama adammın yaptıkları hatsaffaya çıkarsa bana tar size açıklarım -Pluginerlık...
  14. semih001

ynalış anladınız ben rehber olabiliceğim sw arıyorum