serkanaktas66 kullanıcısının son içeriği

1. serkanaktas66

Macerayi Servermisin ? Eger Seviyorsan Bu Sunucu Sana Gore --> Oyna.ZorHayat.tk

Maceranin Adresi : oyna.zorhayat.tk Maceranin Kapasitesi : 50 Kisi (Arttirilabilir.) Maceranin Surumu : 1.7.x - 1.8 Maceranin Rami : 5120 Mb (Arttirilabilir.) Maceranin Kurulu Oldugu VDS Ozellikler. Oyuncuyu Oldurdugunuz Zaman Kafasi Duser. Agaclari Kestiginizde Hepsi Duser. Elinizdeki Esyayi...
  2. serkanaktas66

:)

:)
  3. serkanaktas66

CustomUnknownCommandMessage Eklentisi Turkce Tanitim.

Haklısın Ama Kendimde Kullandıgım Icin Virus Yok. Ama Spigot cok Hatada Verebiliyor.
  4. serkanaktas66

Kardeşim Bukkit Kendi Sitesi Oldugu Icin VirusTotala Gerek Duymadim. Olabilir fakat Kullanmak Isteyenlerde Olabilir.
  5. serkanaktas66

Ağ Paylaş Ile Aynı Net Uzerinden Oynayabilirler.

Ağ Paylaş Ile Aynı Net Uzerinden Oynayabilirler.
  6. serkanaktas66

Prison Sunucu Yapiminda Arkadas Ariyor.

Prison Sunucu Yapiminda Arkadas Ariyor.
  7. serkanaktas66

Merhaba Arkadaslar Ben Serkan Bu Gun Sizlere Herkeze Gerekli Kucuk Bir Eklenti Tanitacagim. Cogu Turk Sunucu Acarken %100 Turkce Olmasini Istiyor. Fakat Yanlıs Komut Girince : Unknown command. Type "help" for help. Boyle Geliyor Iste Bu Eklenti Sayesinde Yanlis Komut Girince Turkce Mesaj...
  8. serkanaktas66

@------> Osmanli Gamers <------@ AltinKurek/SanalMarket/ArkadasEklentisi/Geri Kalani Konuda

Kusura Bakmayin Oyuncular Icin Hizlica Yaptim Tekrardan Duzeltirim.
  9. serkanaktas66

[Yardim]Wgli Alanda Shoop Keper Kullanilmio.

Grief Prevetion Yuklu Evet.
  10. serkanaktas66

@------> Osmanli Gamers <------@ AltinKurek/SanalMarket/ArkadasEklentisi/Geri Kalani Konuda

Sunucu IP (Internet Protocol) : oyna.osmanligamers.tk Sunucu Kapasite : 82 Kisilik Sunucu Turu : Hayatta Kalma Sunucu Hafiza : 12 GB (VDS MAKİNE) Ipeksi Dokunus Ile Spawner Alma /blf Ile Arkadas Eklentisi /xpfill Komutu Ile Levelini Siseye Koyma. Chestshop Plugini Ile Market Kurma. /market Ile...
  11. serkanaktas66

[Yardim]Wgli Alanda Shoop Keper Kullanilmio.

Merhaba Arkadaslar Ben Spawni WG Ledim Fakat Shoop Keperi Yuklüyorum Sorun Yok Koyluye Sag Tiklayinca Acilimiyor. Shoop Keper Degil Diyer Koylulerde Acilmiyor Yardim Ederseniz Sevinirim.
  12. serkanaktas66

[Yardim]VİP Kagidi.

Axel bir şey Daha Sorsam Ben Boyle Yapinca sure Olmuyor Sadece Gruop Verior Ben Onu Bir Skript Yazsak Kalici Degisken Ile Mesala Kagida Tiklayina Vip Versin Fakat 30 Gün Versin Yada Boyle plugin AZrank Deme Onu Sevmedim.
  13. serkanaktas66

RedCrystal Plugin Paketi v0.4 [Yılbaşı] Faction - PvP

aynen Ben Prison Yapmayi Dusundum Fakat Tek Kisi Ile Olacak Is Degil.Tek Kiside Yaparim Fakat Maplari Zor Pluginleri Hallederim Tek Kisi Ile Mapler Yapilmaz.
  14. serkanaktas66

[Yardim]VİP Kagidi.

Yok Oyle Demek Istemedim Tesekürler Green Iyi Gunler.
  15. serkanaktas66

[Yardim]VİP Kagidi.

Plugin Yazan Kos Koca GreenArrow Anlamıyor :o