SilenceOfNight kullanıcısının son içeriği

1. S

[Kaldırıldı] Basic Claims | Tamamıyla ayarlanabilir, yepyeni efsane bir arsa-tapu eklentisi!

Öncelikle söyleyeyim yazacağım şeyler kendi fikir ve düşüncelerimdir. Bana göre olan eksi tarafları! Eklenti fiyatı 65TL olduğu zaman bile ben kendi kendime dedim ki 65TL bir eklenti için fazla (Türkiye şartları için konuşuyorum) şimdide 80TL olmuş bir eklentiyi bu fiyata alabilecek kişi...
  2. S

Half Life 3 Çıkış Tarihi

Eyvah! Derin bağlantılarım çabuk sırlanın! Pes ettik sanmasınlar ifşa etmeye devam edeceğiz daha çok bilgi var bizde. :cool: :cool: :cool: :cool:
  3. S

Half Life 3 Çıkış Tarihi

Yeni bilgiler geldi derin bağlantılarımdan 29 Şubat 2077 ye ertelenmiş :cool:.
  4. S

Half Life 3 Çıkış Tarihi

Özür dilenecek bir durum yok insanlık hali göremeyebiliriz. Bence bunu direk yetkililere iletsen daha doğru bir karar olur.
  5. S

Half Life 3 Çıkış Tarihi

Buna rağmen inananlar varsa bu benim suçum değil Yalan etiketi bu tarz konular açıp eğlenmek için var.
  6. S

Half Life 3 Çıkış Tarihi

Half Life 3 Çıkış Tarihi Merhaba dostlar, bugün sizlerle herkesin bildiği oyun olan Half Life 3 Çıkış Tarihini konuşacağız. Dikkat! Birazdan okuyacağınız bilgiler son derece gizli ve tehlikeli bilgilerdir. Okumanız haline hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğiz ondan dolayı bunun bilincinde...
  7. S

KB. Yeni gördüm. Çok derin bağlantıları olan birinin :cool:.

KB. Yeni gördüm. Çok derin bağlantıları olan birinin :cool:.
  8. S

Nebulalar Nasıl Oluşur?

Teşekkürler.
  9. S

Nebulalar Nasıl Oluşur?

Nebulalar Nasıl Oluşur? Merhaba dostlar umarım keyfiniz yerindedir. Bugün sizlere Bulutsu yani Nebula nedir ondan bahsedeceğim. Nebula Nedir? Aslında yıldızlar insanlar gibidir, insanlar gibi doğarlar, büyürler ve sonunda ölürler. Nebula, uzaydaki gaz ve toz bulutundan ibarettir. Nebulalar...
  10. S

Cranky Sınırdan Kaçak Kraker Sokarken Yakalandı

Cranky Sınırdan Kaçak Kraker Sokarken Yakalandı Merhaba arkadaşlar umarım keyifiniz yerindedir fakat birazdan okuyacaklarınız keyfinizi bozabilir! Daha önce Adex beyi ifşa etmiştik şimdi onun kaçakcılarından birini ifşa edeceğiz. Hatırlarsanız daha önce Adex beyin mafya olduğunu ve içeriye...
  11. S

AtomyTR Rus Ajanı mı?

AtomyTR Rus Ajanı mı? Merhaba dostlar yine ben bu arada umarım keyfiniz yerindedir fakat birazdan söyleyeceklerim keyfinizi bozabilir hadi konuya geçelim. Eminim herkes @AtomyTR beyi masum, işinde gücünde, sessiz ve iyi bir insan olarak tanıyor ve haklısınızda böyle düşünmekte çünkü dış...
  12. S

Adex Mafya Lideri mi?

Ohooo hepsi bunun içinde.
  13. S

Adex Mafya Lideri mi?

Adex Mafya Lideri mi? Merhaba dostlar umarım keyfiniz yerindedir fakat birazdan söyleyeceklerim keyfinizi bozabilir hadi konuya geçelim. Eminim herkes @AdexTR beyi masum, işinde gücünde ve iyi bir insan olarak tanıyor ve haklısınızda hani derler ya "dış görünüşe aldanma!" aynen öyle dış...
  14. S

Huawei Mi İphone mu

Katılıyorum paran yoksa Huawei almak daha mantıklı fakat alırken de aldığın modele dikkat etmen gerek Huawei telefon alacaksan ya P serisi ya da Mate serisi alacaksın diğer seriler pek de iyi değil bence. İphone bence almak gereksiz çünkü aşırı pahalı örnek olarak İphone 11 diyelim internette...
  15. S

En İyi Minecraft Hostingi?

Öncelikle yazacaklarım kendi düşüncemdir. Her hosting in kendine göre iyi yanları var. 1- Keyubu makinelerini sürekli güncel tutmaya çalışıyor ve müşterilerine güçlü makineler sağlamaya çalışıyor ve her hosting gibi iyi hizmet vermenin peşinde ayrıca ücretsiz sitede kolaylık oluyor. 2-...