sixendestroy kullanıcısının son içeriği

1. sixendestroy

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

*Forum kullanıcı adınız: sixendestroy *Sadece gerçek adınız: Emre *Yaşınız: 18 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: nileppezdel47 , videoyun ... *Modlu Minecraft oynuyor musunuz : evet...
  2. sixendestroy

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: sixendestroy *Sadece Gerçek Adınız: Emre *Yaşınız: 18 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 4 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: BFchickenGamers , nileppezdel87 *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa...
  3. sixendestroy

FrozenCraft >> ALIM VAR CABUK KAP >> 1.7.2 Survival

Arkadaşım konuyu yanlış yere açmış bulunmaktasın bu konuda yetkilileri bilgilendirecegim konu açarken dikkat etmelisin. İyi Forumlar .
  4. sixendestroy

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: sixendestroy *Sadece Gerçek Adınız: Emre *Yaşınız: 18 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 4 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: BFChickenGamers , OyunLog , NoahCraftFTW , Nileppezdel87 , Sky Does Minecraft , Machinima respawn , LeHamam ...
  5. sixendestroy

Mbe Craft |*| Yapım Aşaması |*| Tecrübeli Yetkili Alımları |*|

Ad-Soyad: Emre Nurcan Yaşınız: 18 Tecrübeleriniz: 23 mod, 14 admin, 2 builder, 1 rehber oldum Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz: 4 Genel Kodlar Hakkında Bilgi Düzeyiniz Nedir: %90 bilirim Kaç saat online kalabilirsiniz: günde en az 6 saat Skype Adresi: jovepu.16
  6. sixendestroy

Servere bir builder arıyorum builder adminde olabilir[2 tane server var]

Admin Başvuru Formu Adınız Soyadınız: Emre Nurcan Minecraft premium/korsan [farketmez sadece merak :D]: Korsan Yaş: 18 Nerede oturuyorsunuz: Balıkesir Daha önceki görevleriniz[Zorunlu]: 23 mod, 14 admin, 2 builder, 1 rehber oldum 3 tane we komutu: //forestgen , //pyramid , //hpyramid
  7. sixendestroy

Admin, Mod Arayanlar !!

Admin veya moderator arayan server sahipleri eklesin SKYPE : jovepu.16
  8. sixendestroy

Faction TR Alım Var

9. sixendestroy

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Emre *Forum Kullanıcı adı: Mr.Potion *Neden katılmak istiyorsunuz: Maddi Durumlardan dolayı minecraft alamıyorum belki bana çıkar
  10. sixendestroy

Deneyimli Admin ve Mimar

11. sixendestroy

Gezi Parkına Gitmek Isteyenler !!1!!

İSTANBULA GİTMEK İSTEYEN MADDİ DURUMU OLMAYAN ARKADAŞLAR BİLETLERİNİZ ALINACAK KALINACAK YER SAĞLANACAKTIR. 0534 741 44 44 youtube.com/user/TheCreeperMans
  12. sixendestroy

Kusursuz Torrent

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir torrent forumu buldum hiç takılmadan 2mb/s ile indirme yaptım isteyene SS veririm . ADRES : http://www.torrent-canavari.com/
  13. sixendestroy

Oyunlar İntro !

Merhaba Arkadaşlar benim bir arkadaşım intro animasyon vb. şeyler yapıyorum bende bir örneğini paylaşayım dedim : Daha Fazlası için : http://www.youtube.com/user/TheCreeperMans
  14. sixendestroy

Emeğina Sağlık Kardeşim Çok Saol !!

Emeğina Sağlık Kardeşim Çok Saol !!
  15. sixendestroy

The Creeper Mans Yazarsan Sevinirim Kardeşim

The Creeper Mans Yazarsan Sevinirim Kardeşim