Skaryone kullanıcısının son içeriği

1. Skaryone

ORTAK ARANIYOR | Maddi destek sağlayabilecek birisi aranıyor. |

Merhabalar, survival 1.16.4 sunucum bulunmakta bazı maddi sebeplerden ötürü kapatma kararı aldık birkaç gün önce.. sunucumuz ortalama 20 aktiflik çekiyordu sadece forumda reklamımız bulunmasına rağmen. sunucumuzun tanıtım videosu; BURAYA TIKLAYIN Sunucumuzda ücretli...
  2. Skaryone

Yardım Maddi destek sunabilecek ortak aranıyor..!

Selamun aleyküm sevgili forum ailesi GuiderNetwork adında aktif Minecraft sunucumuz mevcuttu fakat maddi sebeplerden 1-2 hafta kapalı kaldı. Şimdi ise yeni bir serüvene başlıyoruz ve bu serüvende bana ortak olacak; maddi manevi desteklerinden yararlanabileceğim birini arıyorum. bana discorddan...
  3. Skaryone

play.guidernetwork.com - 1.16.4 TABANLI > Yep yeni serüvene sen de katıl!

nasıl yani?, demek istediğinizi tam anlamadım..
  4. Skaryone

güzel yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederiz.
  5. Skaryone

Forum konusu güncellenmiştir Tanıtım videomuz konumuza eklenmiştir.
  6. Skaryone

Tanıtım Videomuz; NOT: Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz.. Kopyalanabilir IP play.guidernetwork.com oyna.guidernetwork.com mc.guidernetwork.com Website: www.guidernetwork.com HEMEN ARAMIZA KATIL! Sunucu sürümü: 1.16.4
  7. Skaryone

Skyblock - Survival Sunucumuza Alımlar Yapıyoruz!

Öncelikle merhaba dostlar.. Anlık olarak aktif olan minecraft sunucumuz için yetkili alımları yapıyoruz.. Aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bize discord üzerinden, forum yorumlarından(bu konu yorumlarından), ve sitemizden destek açarak ulaşabilirsiniz.. Sunucumuza gelip de bizimle...
  8. Skaryone

Kapatılsın

değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz, sunucuyu farklılaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz..
  9. Skaryone

Kapatılsın

Kapatılsın