skylin kullanıcısının son içeriği

1. skylin

The Hollow Sunucuları | Minecraft | | 1.9.x-1.14.x | | Beta|

Selam dostum dediğin komutları kontrol etmedim müsait değilim fakat şunu söyleyebilirim ki geliştirmeler yapılacak şu an bazı fonksiyonlar eksik olabilir, bu yüzden beta olarak açtık. Akşam dediğin komutlara bakacağım. Discord sunucumuzdan isteklerinizi yazarsanız zaman içinde düzene oturtulur...
  2. skylin

The Hollow Sunucuları | Minecraft | | 1.9.x-1.14.x | | Beta|

Merhabalar, hepiniz sunucumuza davetlisiniz. Oyuna girdiğinizde /discord yazarak sunucumuza katılmayı unutmayın... Konu tasarımının sade olduğunun farkındayım, vaktimi sunucuyu geliştirmeye harcıyorum. Elbet tasarımda halledilir, göz boyamadan da bir kere sunucuya girip denediğiniz takdirde...
  3. skylin

<|-OyunVadisiTR-|> Ekibini Arıyor !

<-|--|-> Pluginer <-|--|-> Adınız : Barkın SoyAdınız : Arga Yaşınız :15.5 tam olarak Pluginlerle Aranız : %95 Yenilikcimisiniz : Evet Neden BIZ : Öncelikle işinizi ciddiye alıyorsunuz ikinci olarak tanıtımınızı beğendim çalışma ekibimin güzel olacağına inanıyorum Skype Adresiniz ...
  4. skylin

ORTAK ARANIYOR

ortak olmam ama server inşa etmeyi severim mcyi sırf sw inşa etmek için oynuyom neyse ilgilenirsen skype adresim (Plugin-Map) [email protected]
  5. skylin

Ortak Arıyorum

ortak olmam ama server inşa etmeyi çok severim mcyi sırf sw inşa etmek için oynuyom neyse ilgilenirsen skype adresim [email protected]
  6. skylin

Bot YEME QEYF!! İçeriii

selmad sw ip atsana