SkyNetworkTurkiye kullanıcısının son içeriği

1. SkyNetworkTurkiye

LestaNetwork YouTuber Alımı (Batihost Bugün Açıldı)

Merhaba Arkadaşlar LestaNetwork Sunucumuza YouTuber Arıyoruz. ŞARTLARIMIZ 30 ABONE OLMASI ORTALAMA 50 GÖRÜNTÜLENMESİ Eğer Bu Şartları Karşılıyorsanız Discordumuzdan veya Sunucumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Discord Etiketi : xye7ehNF (Başına discord . g g ekleyin hepsi birleşik)
  2. SkyNetworkTurkiye

REKLAM Aternos 4 Oyunlu Sunucumuza (5.s Si Eklenecek) YouTuber Aranıyor!

Merhaba Sevgili Form Üyeleri, Geçenlerde Açmış Oldugum Aternos Sunucum İçin YouTuber Arıyorum. Şartlar Yerine Getirildiği Zaman YOUTUBER Rank Verilecektir. Şartlar : 50 Abone Üstü Olmak Videolarının 30 İzlenme Üstü Olması En Az 5 Like Ve 5 Yorum Olmalı (Bot Kontrolü İçin) Bu Şartları...
  3. SkyNetworkTurkiye

REKLAM Aternos Aternos Diyip Geçme! LestaNetwork 2 Tane Mimar Alımı

Merhabalar Yeni Açacağım Arcade Sunucusu İçin 2 Mimara İhtiyacım Var. Şu anda 1 Oyun Aktif ve Birkaç Oyun Daha Eklemeyi Düşünüyorum. Mimar İçin Şartlar Mikrafon Zorunluluğu Ve Yaş Kısıtlaması Yoktur (Akıl Yaşta Değil Baştadır.) Medieval+Terrain Bilmeniz KESİNLİKLE ŞARTTIR! Sunucu Discord...
  4. SkyNetworkTurkiye

REKLAM Aternos JuelCraft.aternos.me 0 dan sunucu kuruyoruz alımlarımız aktif

JuelCraft.aternos.me gelin detayları konuşalım!
  5. SkyNetworkTurkiye

a

Arkadaşlar sunucuyu tavsiye etmiyorum. Kurucuların bi özür dilerim bildikleri yok.Hazır plugin kullanıyorlar.İsterseniz daha güzel sunucular bulabilirsiniz.
  6. SkyNetworkTurkiye

FloryaNetwork . GELECEGİN SUNUCUSU Pluginer Alimi Aktif !

Hey Sen ,Evet Evet Sen .Sende Bizimle FloryaNetworkta Pluginer Olmak İster Misin ? Şartlarimiz Şunlardir Daha Önce Pluginerlik Tecrübesi Olma Plugin Paketi Yapabilme Ekip Arkadaşiyla Ortaklaşa Paket Yapabilme Yaş Sınırı Yoktur Eger Sunucuyu Kötülerse , Görevden Atılır Şartlarimizi...
  7. SkyNetworkTurkiye

Türkiyenin SKYBLOCK Sunucusu Olmaya Geliyoruz ! (ALIMLAR AKTİF)

merhaba.Fazla Uzatmadan Konumuza Gelelim.Sunucumuza Alımlar Yapıyoruz.Alımlarımızın Listesi: x2 Rehber x2Mod x1YouTuber NOT! Sunucumuzda Yetki İçin Oynayanlar Yetkili Olamazlar.Alım Sonuçları 19.00 Da Verilecektir.
  8. SkyNetworkTurkiye

Unlost Network Profesyonel Ekibini Arıyor.

Merhaba, değerli forum üyeleri. UnlostNetwork yeni bir alım daha yapıyor! Alınacak yetkililer; Moderator Rehber DRehber Tasarımcı YouTube Reklamcı Admin daha sonra alınacak aktifliğe göre. Alımlar discorddan olacaktır sunucuya gelip /discord yazıp katılabilirsiniz. PLAY.UNLOSTNETWORK.COM
  9. SkyNetworkTurkiye

REKLAM Aternos Aternos Sunucuma Pluginlerden Anlayan Ortak Lazım

MCSancakNetwork.aternos.me Gelin Detaylı Konuşalım
  10. SkyNetworkTurkiye

FalconNW.batihost.net Gelin ilk DarkRX Den Geldik Diyen 3 Kişiyi Adama Alıcam + Onunla Video Çekicem

FalconNW.batihost.net Gelin ilk DarkRX Den Geldik Diyen 3 Kişiyi Adama Alıcam + Onunla Video Çekicem
  11. SkyNetworkTurkiye

Her Türlü Tasarım Yapılır . Sadece Bana YouTuber Aranır .

Selam Sevgili Forum Üyeleri. Sizlere Tasarımcı Olmaya Geldim. Discordum : MinecraftTV#5762 Bu Adresten Bana Ulaşan ilk YouTuberin Tasarımlarını Yapacagım. Üstelik ÜCRETSİZ ! Bence Hemen Gel . İşte Buda Yaptıgım Bir Tane Tasarım :
  12. SkyNetworkTurkiye

Play.NexuPlay.Tk Sunucumuza Rehber Ve Oyuncu Aranıyor...

Selamlar Sevgili Forum Üyeleri.Sunucumuza Rehber Ekibi Aranıyor. Sunucumuza Şu Anda Toplamda 2 Tane Rehber Ve 10 Tane Bizi Destekleyecek Oyuncu Aranıyor.Sunucumuzu Desteklemeyi Unutmayın.
  13. SkyNetworkTurkiye

Türkiyede Denenmemiş Birşeyi Deneyecegiz,Büyük Konferans Sende Gelmeyi Unutma

Sayın Forum Severler NexuPlay Türkiyenin Yenilikçi Sunucusu Olmaya Çalışıyor.Tasarladıgımız Yeni Bir Rank Sistemi Var.Fakat Bunun İçin Sizlerin Görüşü Çok Önemli.Belkide Bu Proje Büyük Sunuculardada Kullanılacak.Projemiz Deneme Süreci İçin 1 Hafta ÜCRETSİZ! Hemen Gel Sende Bize Destk Çıkmayı...
  14. SkyNetworkTurkiye

Discord Sorumlusu Aranıyor

https://discord .gg/MDvmTB [boslugu silin]