SokakNetwork kullanıcısının son içeriği

1. SokakNetwork

MonwNetwork - Kendi Lisanslı Oyunumuz EarthWars (bugün açılıyor) - Yetkili Alımları - Ekip Toplanıyor...

Büyük Savaş Başlasın Ozaman ! İyi Olan Kazanır ! Discord (boşlukları silin öyle gelin) : https://discord .gg /hxwqjqn İp Discorda ! discordan çıktıgnınız için düzenledim İp : MonwNetwork.aternos.me
  2. SokakNetwork

En iyi Hub Server !

https://discord .gg /MYax8q Gelin Boşlukları silin gelin alım var HUB Server !
  3. SokakNetwork

Kilit

Client İstermisiniz ? Bedavaya yaparım kendi sürümlerimden sizden hiçbir şey almam <3
  4. SokakNetwork

Alım Var Konu İcerde

Serveri Açarmısınız
  5. SokakNetwork

Merhabalar Ben Yeniyim! Ama Bilgiliyim Sanki. (Skript konusu)

Güzel command /deneme: #Bura Minecraft Chate yazdıgın /deneme yeridir denemeye ne yazabilirsen yaz fakat boşluk bırakma trigger: #Bu Kardişimiz Tetikcimiz Kodumuuzu bu çalıştırıyor Eyw Kardeş send "Mesaj1" #Bura Mesaj Kımsııdr istediğin kadar yazarsın send "qdkakwk"...
  6. SokakNetwork

Giriş-Çıkış Mesajları "joined the game" Skript

Güzel Skript Olmuş Sanırım İlk Skriptin değil isede güzel Bir Destek : İlerde Daha iyi Olucaksın !
  7. SokakNetwork

VipFly skripti 1.8.9 İlk skriptim sorunlar Çıkabilir [Çok Önemli Bir skript Değil Ama Yinede Kullanabilir]

Güzel Olmuş Olmasınada sen /vipfly ac: Yazmışsın İlk Skript için bir şey demiyorum fakat onu yapman için mesela örnk command /vipfly [<text>]: KOMUTLAR İŞTE Yapsan daha iyi olucaktır bu arada Argumentleride youtubeden öğrenebilirsin <3 İzleyince ne dediğim anlarsın Bu arada güzel olmuş...
  8. SokakNetwork

Level Skript 2 | LeveldMobs Guncellemesi | v1.4.1

Müqemmel Olmuş Başarıların Devamını Bekleriz :asık:
  9. SokakNetwork

sohbeti silme skripti

/cc deilde /sil olabilirmiş çünkü sunucuda Chest Command Var ise Karışabilir. Bir Öneri: 3 Nokta Kısımında Yani Ekle Yerinde basınca </> yeri var tıkla kodunu oraya yaz büyük yazsan kodu adamlar boşluk bırakmak zorunda kalırlar bunu yaparsan daha iyi olur başarıların devamını beklerim
  10. SokakNetwork

Minecraft Basit Telefon Skripti

Gerçekden hoş fakat Telefonu paralı yapabilirsin mesela adamlar alıp sunucuda ikinci el telefon diye satabiliriler :leley: Bir Öneri : telefon komutunu chest ile açsın yani chest dediğim chest şeklinde açsın ordan tıklansın mesela başa youtube google minecraft felan koy tıkladıgında o komutlar...
  11. SokakNetwork

RPG Sunucular için Hacker Mesleği (Skript)

Çok Hoş İlk Deneyimin heralde fakat kodu ben 100 kere yazsam 100 kere gelicek para ne anladım ben o hackerlikten Else koyarak düzelte bilirsin <3 İyi Forumlar dilerim
  12. SokakNetwork

YouTube : The KillerYT <3

YouTube : The KillerYT <3