SonSavasciMc kullanıcısının son içeriği

1. SonSavasciMc

100 TL Gerçek Para Ödüllü Sezonlar | play.SonSavasci.com | VIP Çekilişi !!! | EmekSkyBlock | --[2.Sezon] Aktif-- | 1.8 - 1.15.x |

@iLearnPvP para verip yaptırdığım bir şeye kötü diyebilirsin ama çöp diyecek kadar da cürretin olduğunu düşünmüyorum.
  2. SonSavasciMc

100 TL Gerçek Para Ödüllü Sezonlar | play.SonSavasci.com | VIP Çekilişi !!! | EmekSkyBlock | --[2.Sezon] Aktif-- | 1.8 - 1.15.x |

Tasarımlar çöp mü ? Herkesin güzel kötü anlayışı farklı biliyorum ama seninkisi eleştiriden çok kötüleme gibi :)
  3. SonSavasciMc

Geçen sezon 200tl'yi sezonu 1. bitirerek kazanan NeonMaster ve FederalBey adlı 2 oyuncuya teslim etmiş bulunuyoruz. Oynadığımız sezon 2. sezon olup yine 100tl ödül veriyoruz. 2. ve 3. ada sahiplerine kredi olarak ödüllerimiz ve ek olarak en güzel adaya da kredi ödüllerimiz var. konu tasarımımız...
  4. SonSavasciMc

Öncelikle üslubunuz için teşekkür ederim. Klasik sunucuların hangisinde sitede satılan itemler oyun içi elde ediliyor bilemedim. Yine de teşekkür ederim.
  5. SonSavasciMc

Görüşüne saygım sonsuz ancak bir demir setle başlamak bu kadarda factiona benzetilmemeli. 3 günde bir alınan bir kit sonuçta. Onun dışında op bir yanı yok sunucunun iyi oyunlar :)
  6. SonSavasciMc

RYNOWAY Network | 20GB RAM | +20 ONLİNE | SİLAH|Hub | EmekSkyblock Sezon Sonu Ödülleri 100TL | Sen Yokken Bir kişi EKSİĞİZ! | 20DEN FAZLA SKRİPT |

KENDİLERİ DOLANDIRICIDIR. 200TLYİ VERMİYORLAR KENDİ SUNUCUMDA OYUNCUYDULAR. BÜTÜN FİKİRLERİ BİZDEN ÇALINTI. ÜSTÜNE BİRDE SUNUCUMA GİRİP REKLAM YAPIYORLAR. BEN GİDİP EŞEK GİBİ BOŞUNA PARALI REKLAM VERİYORUM TEK ZEKİ BU ARKADAŞLAR...
  7. SonSavasciMc

Yeni sezon ödüllerimiz: Ada Levelinde ilk 3 arkadaşımıza 1.Ada sahibine 100TL İster oyun içi kredi ister kredi kartına. 2.Ada sahibine 50 Oyun Kredisi 3.Ada sahibine 25 Oyun Kredisi 10 Ağustos 2020 Akşam 20:00'da sezonumuz bitecektir. Yeni sezonda eklediğimiz yeni özellikler: -Minyon...
  8. SonSavasciMc

Yardım Tps Sorunu Lütfen Yardım

Spigottan paper'a geçmiştim. Spigot.yml bukkit.yml ve paper.yml var paper haricini silmemde bir sakınca varmıdır @BalonTR
  9. SonSavasciMc

Çözümü yokmu bişekilde paket değişirsem oyuncuların adası gidicek mi?
  10. SonSavasciMc

Böyle bir hata alıyorum belli zamanlarda spamletiyor.