ssjwoody0731 kullanıcısının son içeriği

1. ssjwoody0731

Hydra CS:GO Fun Sunucusu 185.50.68.169:27015

Günceldir ve Aktiftir Sunucu !!!
  2. ssjwoody0731

Hydra CS:GO Fun Sunucusu 185.50.68.169:27015

Merhaba değerli Torrent-Oyun.com üyeleri, Bugün sizlere açmış olduğumuz CS:GO oyun sunucumuzdan bahsedeceğim! Sunucumuzu 2015'te kurmuş olduğumuz CheckMate Fun adlı oyun sunucusu olarak eriştiğimiz Türkiye 7. ve Dünya 23.sü sıralamalarına ulaşmamızın ardından birkaç aksaklık nedeni ile...
  3. ssjwoody0731

Mod Isteği

multipalyer lan oluo
  4. ssjwoody0731

Minecraft Sabah Açık Akşam Kapalı Alan.

ses olmayınce %45 anlaşılmaz ama
  5. ssjwoody0731

Survival Oynamanın Zevkini Çıkartmak Size Özel Aradım Seçtim Buldum Ver Topladım

arkaşım bana yazdı bende paylaştım ben burda bi problem göremiom
  6. ssjwoody0731

Survival Oynamanın Zevkini Çıkartmak Size Özel Aradım Seçtim Buldum Ver Topladım

ne ne kardeşim zahmetsiz iş yapıoz gene yaranamıoz ne biçim insansın sen
  7. ssjwoody0731

Mod Isteği

senin gibi terbiyesizlere hiç bişe yapmam ben önce saygılı olucaksın köpek
  8. ssjwoody0731

evet başlıkta söyledigim gibi survivalin zevki için bir sürü mod yüklemedim ama bi arkadaş yarptı yani kendi yapımım deil ama ben onun için paylaşım yapıorum lafıda fazla uzatmadan link veriyim hemen buyrun LİNK :: http://goo.gl/VpGkw YAPAN arkadaşımız: Cr4ft3r bu sitedi üyeligi...
  9. ssjwoody0731

İçerideki Modları Bana Paket Halinde Verebilecek Varmı ? ?

Durability101: İtemlerin kullanılabilme yüzdesini sayı ile gösterir. DamageIndicators: Moblara vurduğunuz dmg yi ve kalan canlarını gösterir IngameInfo: Oyun içinde saat ışık xp gibi özellikleri gösterir ReiMinimap: Bilmeyen yoktur herhalde :) The Camping Mod: Camperlar,camp malzemeleri ve sırt...
  10. ssjwoody0731

Minecraft İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardım Etmeye Çalışıcam

84 modlu minecraftvar ama çok kasıyor nasıl düzzelticem
  11. ssjwoody0731

İstediğiniz modun listesini yollayın size .minecraft dosyasını yollayayım.

kardeş pokemon istiom 1.5.2 ugraştımda yapamadım :( :D:D Mo'Creatures le birleşik atarsan iyi olur :D Not enought Items da olsun
  12. ssjwoody0731

Minecraft Mod Paketi 3

Çok saol kardeş çok işime yaradı ellerine saglık :happy: :happy: :hihi: