StormNW kullanıcısının son içeriği

1. S

LenixCraft Builderlerini arıyor ATERNOS DEĞİLDİR ! 5GB RAM BATİHOST SİZLERLE GELECEĞİ PLANLIYORUZ.

aga server ip verirmisin senle bi anlaşma yapcam serverde sölicem
  2. S

:(

ark ekle ozgur olan benim
  3. S

konu kapandı silin

white list al ZeroPlayz1
  4. S

Batihost Serverimize MOD Alımı!

Sen ne ara admin oldun ben zero
  5. S

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll...
  6. S

Yeni acilacak batihost servere 2xOrtak 1xadmin 2xmimar 2xmod ve 2x reklamci alincaktir

Her ay üzerine düşen miktarı ödeyebilirmisin:Aga ben 60 tl verebilririm veya 80 tl Sana guvenebilirmiyiz:Evet Serverle günlük kaç saat ilgileneceksin:10 11 saat Neden sen :Serveri geliştirmek için Neden biz:Serveri güzelleştirmek için Daha önce bir sunucu açtınızmı veya ortak oldunuz mu:oldum...
  7. S

Wanies NW | HUB SUNUCU | Profesyonel Pluginer Alımı | Alımlar Discord dan Olacak

Eline sağlık.Biryanı çıkmadı ama emek verdimişsin.
  8. S

LeadCraft : OpSkyblock : Yenilikçi Sunucu : 1.8-1.12 : /spmarket eklendi !

Arkadaşlar serverimiz skyblock vip çekilişi olcak +25 de host batihost Sunucu ip:LeadyCraft.Batihost.Com Serverimizin warpları Arenamız...
  9. S

3 Adet Profesyonel Rehber Alımı !!

ooo salih knk serveri açmışsın tekrar hayırlı olsun kardeşim
  10. S

Yeni Açılacak Sunucuya Pluginer-Skripter Alımı Vardır!

ben seçersen hiç ama hiç pişman olmazsın
  11. S

Yeni Açılacak Sunucuya Pluginer-Skripter Alımı Vardır!

pluginer olurum sana yaptığım hub pl yi veririm