Suleymanbf kullanıcısının son içeriği

1. S

İlk Yaptığım Skinim Hadi Doluşun (İstek alımı açıktır) By:JakubPlayGames

Herkeze Teşekkürlerimi iletirmek isterim , sağolun ve bir iyi haberim Yakında BfSulo Faciton Plugin Paketi İle Karşınızda olacağım Görüşmek üzere. !
  2. S

Önerileriniz için herkeze candan Teşşekür ederim hala ilk deneme ilk dokunuş lütfen biraz anlayışlı olun . :)
  3. S

Arkadaşlar Skinimi Beğendiysenin Lütfen Rep Atmayı Unutmayınız (Zorunlu Değildir) Skinimin 3D Hali : Skinimin Resimi : İstekler alımı açıktır :)
  4. S

Sonefsane Skyblock Sunucusu AÇILDI !

Türkiyenin Skyblock Sunucusu SONEFSANE Skyblock Serveri Açildi Sürüm 1.7.2 ip : sky.sonefsane.net ADA KOMUTLARI : 1. /is Ada Menüsü . 2. /is create Ada Kurar. 3. /is restart Adayi Sifirlar 4. /is home Adaya Gider 5. /is level Adanin Levenini Gösterir. 6. /is invite ( NICK )...
  5. S

<<=AhmetMelihTR Final Türkçe Plugin Paketi @2013=>> |1.6.2 Güncel|

Abi Sen Neden Gelişmiş Olması Sormuştun SENİN HER PLUGİN ÇOK SÜPER !
  6. S

CraftBukkit 1.7.10 Bir Sorunum Var !

Teşekkürler .Ayrıca bir şey soracağım. Şimdi Craftbukkit server kuruyorum neden 3-4 dosya Çıkıyor gelecek dosyalar çıkmıyor ?
  7. S

CraftBukkit 1.7.10 Bir Sorunum Var !

EVET ARKADAŞLAR CraftBukkit 1.7.10 Çıktı. Bukkitli Server Kurunca Eula Denilen Bir Notpead Dosyası Çıktı Sizce Bu Notepad Dosyası Servere Ne Yapabiler.?? YORUMLARINIZI BEKLİYORUM!
  8. S

BfSulo Oyunda Starter Plugin " BASLIYORUM "

Evet Sizlere bugun Survival Games Ve Skyblock v.b Ilk Pluginim Bu Iyi Kullanmak Dileyigle !!! Iyi Olmamissa Sizin Icin Link Bozuk Cikarsa Mesaj Atiniz Iletisim : Skype : Suleyman.kervan Yardim Alani : Oyuncuya Nasil Para veririm ? Oyunculara /pay give nick NEKADAR VERSIN ! Okadar...
  9. S

Iyi oyunlar

Iyi oyunlar