Swertyy kullanıcısının son içeriği

1. Swertyy

White manision - Hub - ÜCRETSİZ

Ana bina oldukça güzel, aşağıdaki gemi detayı da hoşuma gitti. Bulutlar zaten söylenmiş. Eline sağlık.
  2. Swertyy

Lich vs Necromancer

PvP için Lich daha iyi, PvE için Necro daha iyi gibi duruyor. Tabii bu buradaki bilgi ve statlara bakarak verilmiş bir düşünce. İki av arasındaki iskelet ve zombiinin hasarları, despawn süreleri aynı mı mesela ?
  3. Swertyy

Skyblock Spawn

Şimdi anket bence yanlış olmuş yazmayı kendime görev gördüm. Zaten 'gelişmeyi' hiçbir zaman durdurmaman gerek. Her zaman öğrenecek, deneyecek şeyler vardır.
  4. Swertyy

Oyun bilgisi yüksek arkadaşlar.

Aradığında istediğine benzer bunlar çıkıyor.
  5. Swertyy

Oyun bilgisi yüksek arkadaşlar.

Öncelikle The Technomancer yeni, güzel. Ayrıca State of Decay (State of Decay: YOSE da var ayrı oyunlar) ve 35MM bunlara da bakabilirsin.
  6. Swertyy

NovemPowers

Güzel olmuş emeği takdir ettim ancak hani cidden oyunculara verilip savaşa dönüşecek bir durumda mana/etki olarak avantajlı olanlar var, tam dengeli değil gibi geldi bana.
  7. Swertyy

Benim

Benim
  8. Swertyy

Sanal Gerçeklik Hakkında Tartışalım

VR Daha ilerler zaten de 3D teknolojisi nasıl unutuldu onu anlamadım ?
  9. Swertyy

Asiimov Wallpaper

Sağ alttaki yazıları tamamen kaldırsan daha güzel olur bence. Hatta wallpaper olduğundan insanlar genelde solu daha çok kullanır. Yazının kapanmaması için soldaki yazıyı sağa al derim.
  10. Swertyy

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Ondan bahsediyorum, konu güncellenmemiş hala anasayfa 'riseofrealms.com' olarak gözüküyor. Orada da bir dizi var sanırsam ona ithafen bahsettim.
  11. Swertyy

Siteye iyi para verdiler sattınız mı ? Büyük dizi projesi almış galiba :lol: Bari buradan güncel tutun proje hakkında, siteye sırf buraya bakmaya giriyorum.
  12. Swertyy

Unnamed Castle | Aylar Sonra Gelen LifeTaker

Güzel olmuş eline sağlık. Kusur değil de iki şey hoşuma gitmedi; Öyle yapılmak istendiği belli ancak suda çıkan sazlıklar(?) ve kalenin sağında bir kule bir şey eksik geldi. İkinci resimde değil ancak ilk resimde dışarı bakan merdivenler öylece kala kalmış, orada bir şey olabilirdi. Ancak genel...
  13. Swertyy

Vay be bir yıl oldu neredeyse, emeğinize değer umarım. Yalnız 20 haziran denmiş bir üç gün sekmiş bir problem yoktur umarım.
  14. Swertyy

Bilgilendirme Forum Raporu: 8 Eylül 2015

Keşke bunlar daha önceden, forum bu duruma gelmeden hayata geçirilseydi. Çok daha güzel şeyler olabilirdi. Yine de düzeltme çabası açısından güzel adımlar. Edit: Bildirim olarak gelen ''Neler yaşadık, neden yaşadık?'' sorularının cevaplarını bulmak ümidiyle gelmiştim bu konuda da hüsran yaşadım.
  15. Swertyy

Etkinlik Minecraft Türkiye "Okullar Açılıyor" Temalı Mimarlık Yarışması / İPTAL EDİLDİ.

Katılacak arkadaşlara başarılar. Dosyaların yükleneceği site niye kısıtlanmış onu anlamadım ama neyse. Iyi olan kazansın.