Switchnesz kullanıcısının son içeriği

1. S

Şampiyon Seçme Sorunsalı

Haklısınız, aslında ben birçok şampiyonu ve karakteri de oynamayı seviyorum. Fakat genelde lig atlamak için tek bir veya birkaç tane şampiyonla oynamak daha iyi diyorlar. Ben ondan dolayı emin olamadım. Fakat birçok şampiyonu oynamam dediğiniz gibi daha mantıklı bence de. Çok teşekkür ediyorum...
  2. S

Şampiyon Seçme Sorunsalı

Eğlendiğim şampiyonu bulamadım. Birisiyle biraz oynuyorum sonra sıkılıyorum ne kadar sevsem de.
  3. S

Şampiyon Seçme Sorunsalı

Selamlar arkadaşlar, Lol'ü uzun süredir oynuyorum fakat kendime bir şampiyon belirleyemedim. Çoğu kişi bir şampiyon veya birkaç şampiyon ile daha kolay lig atlanır diyor. Fakat ben bir şampiyon seçemedim. Ayrıca bir lane de seçemedim, mid de jungle da seviyorum ayrıca adc ve solo da oynarım...
  4. S

Yardım Lane Seçmekte Zorlanıyorum

Bunu deneyeceğim şahsen sabah akşam adc oynayan ve gerçekten aşırı güzel oynayan bir arkadaşım var. Ondan da tavsiyeler alacağım bu konuda. Çok teşekkürler. :)
  5. S

Adc oynamak çok güzel bir şey fakat nedense ben pek beceremiyorum, iki kişilik lane olarak hem de nişancı modu olarak kite gibi şeyleri beceremiyorum. Ondan dolayı mid veya jungle daha çok ilgimi çekiyor.
  6. S

Merhabalar uzun süredir jungle oynuyorum. şu an en iyi oynadığım lane jungle fakat eskiden katarina oynuyordum. Jungle oynarken sürekli aklım katarina'ya geri dönüp mid oynamakta kalıyor. Mide geçince de jungle oynamak istiyor canım. Ayrıca katarina'yı 130k kadar oynadım ve hala mavi ustalık bile...
  7. S

Yardım Lane Seçememek

Cevap gelmeyecek sanırım, neyse.
  8. S

Yardım Lane Seçememek

Haklısınız gerçekten, fakat lane konusunda nasıl karar vermeliyim? Onuda kararlaştırıp, kendimi ona göre geliştirmek istiyorum.
  9. S

Yardım Lane Seçememek

Merhabalar, Yaklaşık bir sezondur lol oynuyorum, şu an gold'um. Fakat hala lane seçme konusunda kararsız kalıyorum. Bir süre oyuna ilk başladığımda mid oynuyordum 120k kadar kata oynadım ve bıraktım. Daha sonrasında uzun bir süre, şimdiye kadar jungle oynadım. Özellikle elise, kayn, kha zix...