SwornMC kullanıcısının son içeriği

1. SwornMC

Acil yardım çok önemli serverim çöküyor!

Anladım bunu burayamı atıcam? http://resim.hosting/g2nM0jE adam eline item aliyor sag tikliyor çöküyor
  2. SwornMC

pekayla teşekkürler bunu nereye aticam?
  3. SwornMC

bolon koruması nasıl yapabilirim serverim spigot üstüne
  4. SwornMC

Sanırım advencad banla alakası yok bir adamın teki gelip simdi serverin 10 saniye içinde kapancak diyor server çöküyor
  5. SwornMC

Acil CEVAPP!!

Gençler bunun pluginle alakası yok simdi server kapancak diyor adam kapanıyor programla yapiyor galiba napmam lazım!
  6. SwornMC

Merhabalar advencad ban plugini 10 dakika bir veya event yaptıgım zaman (kasa eventi komutla veriyor rain gibi hiçbir durumu yok.) Server çöküyor ve konsolda advencad banın yazılarını görüyom ondanmı kaynaklaniyor napmam gerekiyor acil yardım!
  7. SwornMC

Acil CEVAPP!!

Sunucu sürüm 1.7.x 1.8.x essentials sürüm derken hala çöküyor
  8. SwornMC

Acil CEVAPP!!

evet spgot
  9. SwornMC

Acil CEVAPP!!

[23:01:17] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: ------------------------------ [23:01:17] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Current Thread: Server Infinisleeper [23:01:17] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: PID: 15 | Suspended: false | Native: false | State: TIMED_WAITING [23:01:17] [Spigot Watchdog...
  10. SwornMC

LegendSky.nitrado.net [SkyBlock] [1.7-1.8]

LegendSky Türkiyenin En Gelişmiş SkyBlock Sunucusu Açıldı 6 Gb Ram Ve 32 Slot 0 Lag 7/24 Online Herzaman Tam Destek Ve İlgili Yetkililer Kurucu Yigit20 Berke3620
  11. SwornMC

Vipe komutla para verme sp verme [Yardım]

Merhabalar benim serverim var daha serverim 1 aylık ama 12-13 vip saatım ve para yollamaktan sp vermekten sıkıldım bunu komutla yapamayızı mesala /vippara yazınca para gelcek /vipspawner yazinca iste 1 golem filan gelicek ama bidaha alamıcak bir hakki var skripti filan varsa atarmisiniz? lütfen...
  12. SwornMC

SkyLord Sorun [Yardım]

Arkadaşlar olmuyor direk veremezmi görevleri yapmasada
  13. SwornMC

SkyLord Sorun [Yardım]

tamam deniyicegim ish çalışır
  14. SwornMC

SkyLord Sorun [Yardım]

Merhaba arkadaşlar ben serverimde /skylord ol komutu ekledim kuruculara veriyor yetkiyi ama oyuncuların yetkisi yok napmam lazım?
  15. SwornMC

En Çok Abone Sahip Kanallar 1080P

En Çok Abone Sahip Kanallar 1080P