tcokan123245 kullanıcısının son içeriği

1. T

Server Oluşturuyoruz ! Yardım Etmek İsteyen : Furkaneroglu#2948

Ad:Okan Tecrübe:%98 Discord:ProofGamer#3020 İstek Yetki LogocuYaniTasarımcı
  2. T

Alım BİTTİ !

*Ad:Okan Soyad:Ünal *Yaş: 15 *Oyun İçin Nick:Okaneis *Discord:ProofGamer#3020 *Gmail:dcden sölerim *Komut Bilgin Ne Düzeyde? 0 tasarımcıyım yani logocu * Build Yeteneğin Ne Düzeyde ? var biraz ama tasarımcıyım yani logocu *Başka Sunucuda Yetkilimisin?Hayır **Tütün Ürünleri Kullanırmısın?Hy-ayır...
  3. T

Batihost Serverimize Profesyonel Builder ARANIYOR

ProofGamer#3020 arklık attm Kadir YİĞİT#5372
  4. T

Batihost Serverimize Profesyonel Builder ARANIYOR

İsim:Okan Soyisim:Ünal Discord:ProofGamer#3020 zaten arakadaşız bn proofgamer Yaş:15 Bildiğin Komut:logocuyum Neden Biz ? size katkım olacağını düşünüyorum Neden sen ? iyi bir tasarımcıyım
  5. T

Alımımız Vardır

Ad|Okan Yaş|15 Yetki| bn logocuyum yani tasarımcı Discord| ProofGamer#3020 Aktiflik|6 15 saat arası Önceden yaptığın buildlerden 3 ss| Mecburi! dcden atarım Sunucumuza hiç geldinmi?| hayır
  6. T

Haftada 50 TL İster misin ? PandaNW Maaşlı Reklamcı Arıyor

Adınız:Okan Yaşınız:Ünal Deneyimleriniz:dcden konuşuruz Eklemek istedikleriniz:logo ekliçem tasarımcıyım Discordunuz : ProofGamer#3020
  7. T

SequoiaMC Faction Sunucusu | Skripter Aranır

arkadaşlık attım ProofGamer adım kabul et
  8. T

OpSkyblock Sunucusu - Tecrübeli Pluginer Alımı

ProofGamer#3020 arklık atın konuşuruz bn logocuyum
  9. T

CRWNetwork Ekip Üyelerini Arıyor !!!

İsim:Okan Yaş:15 Daha önce yetkili oldunmu:ççççoooooooooooooookkkkkkkkkk Tecrüben var mı:var Hangi yetkiyi istiyorsun:tasarımcı Aktiflik süren:günde 6 saat la 15 saat arası
  10. T

BatiNW Ekibini Tekrardan Topluyuyor

Ad :Okan Soy Ad :Ünal Yaş :15 Tecrüben :%98 Hangi Sunucularda Yetkili Oldun :bi sürü ama istediğim yetki taarımcı yani logocu olacağım discordum bu ProofGamer#3020
  11. T

OsmanliNetwork Profesyonel Ekibini Arıyor... Acil Builder

İsim Soyisim:OkanÜnal Yaş:15 Reklamınızla En Az 50 - 70 Online Gelirmi: Discord Adresi Zorunlu: ProofGamer#3020 Tasarım Bilginiz:%98 Yapmış Olduğunuz Tasarımlar:dcden atarım İstediğimiz Tasarımı Yapabilirmi: sace logo
  12. T

OsmanliNetwork Profesyonel Ekibini Arıyor... Acil Builder

İsim Soyisim:Okan Ünal Yaş:15 Reklamınızla En Az 50 - 70 Online Gelirmi: Discord Adresi Zorunlu:ProofGamer#3020 Tasarım Bilginiz:%98 Yapmış Olduğunuz Tasarımlar:DC DEN ATARIM İstediğimiz Tasarımı Yapabilirmi: SADECE LOGO
  13. T

MCTurkHub Alım

arklık attım kabul et proofgamer