Tekno_Manyak kullanıcısının son içeriği

1. T

SALT SURVIVAL İÇİN GECECİ ARKADAŞLAR TOPLANSIN !

Seni ekledim skypedan.
  2. T

SALT SURVIVAL İÇİN GECECİ ARKADAŞLAR TOPLANSIN !

Server ayarlayabilirim minecraftyenilikleri.nitrado.net(kendimin) 17 Yaşındayım (Skype var) Ayrıca editörlügünü yaptıgım bir facebook sayfası var.
  3. T

Reklamci aranıyor 30-40 kisi cekerse maaş bile veririm :d

Merhaba benim 4.000 bin kişilik bir facebook sayfam var reklamını yapabilirim bana server facebook sayfası ortak olabilirse bir nevi sayfanın serveri olarak çalışırsa (diğer adminlerle konuşup editör olarak sayfada buluna bilirsin ) https://m.facebook.com/koplik35?_rdr burdan benimle iletişime...
  4. T

.

Merhaba benim 3.400 begeni li bir facebook sayfam var senin reklamını yapsam bizden giren üyelere bit tag veya hediye versen
  5. T

Minecraft Oynamak isteyen

o deepfreze d sürücüsüne kurmayı dene (neden kişisel bilgisayarına deepfreze kurar ki bir insan
  6. T

Uha dedirterek ağzımı açık bırakan dağ

bu clay biom ama arkadaşın texture pack biraz farklı olunca renkli görüntüler ortaya cıkmış
  7. T

7 günlük 1.8 server

7 günlük nitrado 1.8 server gelmek isteyen ip teknoistan.nitrado.net
  8. T

Direwolf20 Paketini Oynayacak ?

turtele kırdın sorna arılarıma karışma dedigim halde arılarıma karışıyorsun
  9. T

Modlu Survival Oynamak İstiyen Arkadaşlar Bakabilir mi ?

teknoistan.nitrado.net direwolf20
  10. T

serverım bir aylık oynamak isteyenler gelsin pmden isimlerinizi mc ismlerini yazın sorna whitlist acarım eger eglenirsek bunu ben devam etiririm IP:teknoistan.nitrado.net Direwolf20de appleid var ama arada nei sorun cıkardıgı için modu görememişsindir
  11. T

serverım var gelmek istersen özel mesaj at ıp verem 1aylık server sıfır başlangıç yeni yapacagız bunun için bir java argumeni girmen gerekir istersen senin için bulabilirim
  12. T

Modlu Survival Oynamak İstiyen Arkadaşlar Bakabilir mi ?

direwolf20 1 aylık serverım var istersen gelebilirsin özel mesaj ile ip atarımnot serverda direwolf20 yuklü :D ironi
  13. T

EXP

Vacum hoperdan tanka xp cikisi vercen item degil xp cikisi Gear 2 Üzerinden Gönderildi
  14. T

EXP

Open block tank tanka sag tiklayarak alican Gear 2 Üzerinden Gönderildi
  15. T

+12 Yaş Minecraft 1.7.9 2 Kişi hazır 2 Kişi bekleniyor

ag dolu yeni acramısın