tersmaske55 kullanıcısının son içeriği

1. T

PLAY.BOVEMBLACK.COM | Türkiyede ilk GERÇEK RAID faction deneyimi!PLAY.BOVEMBLACK.COM | Türkiyede ilk GERÇEK RAID faction deneyimi! +30 Sistemle kale i

şunu diyebilirim sunucunuzda raid sistemi yoktu gercek raid sistemi cannon ile olur ben sizin sunucunuzda bırakın cannon yapmayi c sini yapamazdim ne sandy vardi tf nede cannon destekleyen bi spigot siz gelip burda gercek raidli diyosunuz :D sizden 100 kat iyi sunucular vardi ilk değilsiniz...
  2. T

PLAY.RYZONFC.COM | 1.8 | Pass Sistemi | Hergün Turnuva | Epik Setler| /ce | Envoy | Raid Sistemi | Blok Yükseltici | Spawner Sistemi | %25 İndirim

sunucu cok güzel + bakımda filan deil az önçe baktım ormanda bayrak sistemi filan efsane
  3. T

PLAY.RYZONFC.COM | 1.8 | Pass Sistemi | Hergün Turnuva | Epik Setler| /ce | Envoy | Raid Sistemi | Blok Yükseltici | Spawner Sistemi | %25 İndirim

sunucu şuanda betada ama 1 ay sıfırlanmıcak hata belki2 ay fakat bakımda olma sebebi sunucunun 1 2 eksik kalmıştı orn /event yazınca eventleri görme filan küçük hattalar tahminen bugun 2 gibi acılır