thefatihhan kullanıcısının son içeriği

1. thefatihhan

SafeMC özleyenler BURAYA !! | AÇIYORUZ | Eskilerin kokusunu alıcaksınız !!

İstek attım dönüş yaparmısınız. Fatihhan DURUKAN#1309
  2. thefatihhan

ProMC Minecraft Hosting'i Web Düzenleci ve Satış Görevlisi Aranıyor

* Ad| Fatihhan * Soy Ad| Durukan * Yaş| 18 * Discord| Fatihhan DURUKAN#1309 * Yetki| Her iki pozisyondada yer alabilirim. * Bu Yetkyi Hiç Aldınmı? Aldıysan Nerde?| Konyacraft 'da, Storiacraft 'da ve Hosting işleriyle uğraştığım birkaç firmada. * Yetki Hakkında Bildiklerin? Discord üzerinden...
  3. thefatihhan

EN GELIŞMIŞ BAŞVURU SISTEMI! > SONHUKUMDAR | Sunucu Yetkili Alımı

Admin: İsim: Fatihhan Soy isim: Durukan Cinsiyetin: Erkek Yaş: 16 Günlük Online Saatin: 7 - 18 Saat Arası Online Olabilirim. Destek Talepleri ile Başa Çıkabilecek misin ?: Kesinlikle Kendim Saten Sunucu İşleri İle Uğraşıyorum. Oyuncular ile aran nasıl, nasıl hitap edersin, konuşma tarzın vb...
  4. thefatihhan

Play.AhenkNW.Com 1.8.X HUB Sunucu Yetkili Alımları

[REHBER ALIMLARI] Adınız: Fatihhan Soyadınız: Durukan Yaşınız: 17 Skype adresiniz: fatihhandurukan2580 Mikrofonunuz var mı: Evet Var. Oyun içi isminiz: FatihKing Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 6 Senedir Oynuyorum. Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu)...
  5. thefatihhan

TheJeslyCraft | Pluginer Alımı Acil ! | 8GB Sunucu

Eyv Önerin İçin Senide Bekleriz Sunucumuza Yetkili Olarak Falanda :) Hemen Deneneceksiniz.
  6. thefatihhan

Reddedildiniz. Admin,Builder ve Moderator Alımı Bitmiştir Acil Pluginer Aranıyor Bugun Server Açılacak Hepinizi Bekliyorum Hala Şansınız Olabilir.
  7. thefatihhan

Reddedildiniz. Denenceksiniz. Denenceksiniz.
  8. thefatihhan

Reddedidiniz. Reddedildiniz. Rededildiniz. Denenceksiniz Güncel .. Güncel.. Güncel !! Tüm Alımlar Devam Ediyor.
  9. thefatihhan

Deniyeceğim. Reddedildiniz. Deniyeceğim.
  10. thefatihhan

Öncelikle herkese merhaba, Serverimiz 100 slotlu'dur şuanlık 2 aylık ücreti ödenmiştir. Ve bizde yetkilisiz bir sunucu olmayalım Bir konu açtık, Taslağı aşağıda vereceğim, Sunucu Özellikleri; Ram: 8 GB DDR4 2400 MHZ CPU: 2 x I7-6700K (4.4 / 4.7 GHZ) Depolama Alanı: 40 GB SSD 550MB/S Hat...
  11. thefatihhan

---[Sağlam Bir Ekip]--- Yetkili ALIMI (ALIMLAR AÇIK GÜNCEL)

Hocam Skypeni Atarmısın Ücret ile Alakalı Sponsor Olucam