Themca kullanıcısının son içeriği

1. Themca

Gate Sorunu

bunu nereye yazıcam? detayı şekile söylermisiniz?
  2. Themca

Tarla,At Sistemi Vb.

ben aynısı yaptım vuramıylar ama binebiliyorlar
  3. Themca

Gate Sorunu

gate plugin ile
  4. Themca

Gate Sorunu

Arkadaşlar Gate Pluginin Yükledim Normal Oyuncular Açamıyor Sadece Adminler Açıyor Nasıl Ayarlarım?
  5. Themca

PlotMe Yetkisini Oyuncuya Verme

Beyler Ben Herhangi Bir Oyuncuya Banlama ve Kick Atma Yetkisini Vermek İstiyorum Ne Yapabilirim ?
  6. Themca

ACİL YARDIm

Beyler Ben Herhangi Bir Oyuncuya Banlama ve Kick Atma Yetkisini Vermek İstiyorum Ne Yapabilirim ?
  7. Themca

ACİL YARDIm

Çok Teşekkür Ediyorum Kardeşm :)
  8. Themca

ACİL YARDIm

ben bir oyuncunun isminin rengini degiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?
  9. Themca

Merhaba Faction Plugini Varmı ?

Ben Faction Plugini Ariyorum Fakat Adamlar Parasiz Clan Kurabilecek ? Şimdiden Teşekkürler
  10. Themca

WG ve Arsa Yardımı

Arkadaşlar Ben Arsayı Wgledim Sonra Tabela Aldım Şunları Yaptım; [Sell] Arsaismi Fiyatı nı yazdım fakat fiyatı free olarak kalıyor ? nedendir ?
  11. Themca

Acil Yardım Lütfen Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar Bir Kaç Gündür Sorun Var Jobs Pluginindeve Canavar plugininde İlk önce Oyuncu Meslege Giriyor Bir kaç level Atlıyor Fakat Herhangi Bir para Gelmiyo 1 Lira Bile gelmiyo İkincisi adam mob öldürüyo ama para gelmiyo İkisininde plugini kurulu fakat para gelmiyor lütfen yardım !!!
  12. Themca

Need Help Lütfen JOBS

Arkadaşlar Jobs Pluginin Ayarları Nasıl Yapılır ?
  13. Themca

Bana Plugin Paketi Verebilcek Olan Varmı ?

ÇayTomKur Çalışyıro Fakat Oyuncular Seviye Atladıgında Onlara para gelmiyor Nedendir ?
  14. Themca

atarmısınız ? peki ? cüneyd anlayışlıÇaykomtur ben cüneyd atarmısı bana o plugini ?
  15. Themca

Merhaba Arakdaşlar Bana Plugin paketi lazım içinde kesin olacaklar -Jobs Plugini çalışan level atlayına para gelen -zombi öldürücen para gelen plugini var ondan bu iki plugin olsa çok makbula geçerk iyi günler :)