Therst kullanıcısının son içeriği

1. T

Madenci npc si ürünler gözükmüyor

Merhaba,madenci npc sinde madenler gözükmüyor deluxemenu plugini kullanıyorum yardımcı olur musunuz ? Ayrıca bazı ürünleride satmıyor şeker kamışı çürük eti onları nasıl yapcam yardımcı olur musunuz ? menu_title: '&0Market &8⌁ &nMaden Ürünleri' open_command: - madenmarket size: 45 items: geri...
  2. T

Madenci NPC si hata veriyor

Merhaba,madenci npc sinde madenler gözükmüyor deluxemenu plugini kullanıyorum yardımcı olur musunuz ? Ayrıca bazı ürünleride satmıyor şeker kamışı çürük eti onları nasıl yapcam yardımcı olur musunuz ? menu_title: '&0Market &8⌁ &nMaden Ürünleri' open_command: - madenmarket size: 45 items: geri...
  3. T

Yardım Orjinal minecraft aldım dün...

Sorunu çözdüm.Genede sağolun
  4. T

Yardım Orjinal minecraft aldım dün...

Arkadaşlar merhaba, dün mc aldım bugün preli sunucuya girmek için 1.19.4 girdim bi tek oyunculu gireyim dedim orada benim açmadığım dünya vardı neden var acaba yardım eder misiniz ?
  5. T

Yardım Npc ile bir yere ışınlama

Merhabalar,ben hub sunucu kuruyorumda npc ile örn survival dünyasına nasıl ışınlayacağım.Bir sürü komut denedim hata veriyor yardım eder misiniz ? Başka forumlara bak diyenler olursa baktım ama anlaşılmıyor.
  6. T

[ÇANCRAFT]Burada Survival Farklı!

ÇanCraft Survival Sunucusu Sunucu Sürümü:1.17.1 Sunucumuzun Özellikleri Meteor Sistemi 1'Den Fazla Dünya Seçeneği Boss Sistemi Kanlı Ay Sistemi Canavar Puanı Sistemi Kabile Sistemi Spawndan Ufak Bir Görüntü Daha Fazla Bilgi İçin Discord'a Gelmeyi Unutma! Discord