TonySTRK kullanıcısının son içeriği

1. TonySTRK

MFA Gaming | Kaliteli Factions | El Yapımı Haritalar | Değişik Etkinlikler

MFA Gaming | Kaliteli Factions Sunucusu! IP-1: 89.163.131.136 IP-2: Play.MFAGaming.Com (Yakında!) IP-3: Play.OyunPenceresi.Com (Yakında!) Kapasite: 16 GB Ram - 200 kişi NOT: Sunucumuza yakında Creative, HungerGames ve SkyBlock gelecektir ve sunucumuz Hub sunucuya dönüşecektir. YETKİLİLER...
  2. TonySTRK

BB

BB
  3. TonySTRK

FairOnes 1.7.2 Hub Server (YEPYENI HIC GORMEDDIGINIZ OYUNLARLA GELDıK)ip:faironeshub.bestforever.com

TonySTARK, creativenizde çağ açmaya geliyorum! :D
  4. TonySTRK

Konuyu kapatın

İsim hırsızları!
  5. TonySTRK

Iımm, Tornavida.

Iımm, Tornavida.
  6. TonySTRK

:)

:)
  7. TonySTRK

Acilen bir firma arıyorum

Direk konuya atlıyorum arkadaşlar uzatmaya hiç gerek yok. Açacağım Minecraft serverı için güvenilir AxiTR gibi zırt pırt kapanmayacak Nitrado gibi uçuk fiyatları olmayacak uzak masaüstü bağlantısı sağlayacak bir firma arıyorum. Fiyatları her cebe uygun olursa anında alacağım.
  8. TonySTRK

TapasRPG 1.6.2 - Survival / Creative - 200 kişilik - 60+ plugin - 32 GB Ram

Serverimiz malesef kapandı...
  9. TonySTRK

ZetoxCraft HUB Server 7/24 64GB RAM 500 Kisi

Birisi benim nickimle girmiş acaba şifresini silip hesabı sıfırlayabilir misiniz? Nickim: TonySTARK
  10. TonySTRK

Windows Phone yardım

Aynen öyle dostum.
  11. TonySTRK

''Steve,Amanda Ve Korkunç Tatil'' Bölüm 1

"Normal uçmaya başladıklarında midelerinde sadece heyecan vardı." çok saçma bir cümle olmuş. Bir de Minecraft ile bir bağlantı kuramadım. Fazla çocukça. Bir de neden Amerikan ağzı kullanma gereği duydun anlayamadım. Sen Türk'sün dostum, sen muhteşem bir Türk'sün! Neden kendi ağzın dururken elin...
  12. TonySTRK

Life of Steve - Steve'in Yaşamı - Bölüm 2

Önceki bölümde neler oldu? https://forum.gamer.com.tr/konu/steve-of-life-stevein-ya%C5%9Fam%C4%B1-b%C3%B6l%C3%BCm-1.161362/ 2. BÖLÜM: Tam bulamadım demişken, uzaklardan acı içinde bir havlama sesi duyuyordu. Derinden ve tiz bir şekilde bir ses. Düşündüğü şey miydi bu acaba? Gerçekten Gladstone...
  13. TonySTRK

Windows Phone yardım

Hmm. Mojang'a bir duyuruda bulunsak iyi olurdu aslında. Gerçi takmayacaklarını biliyoruz fakat... Bu arada, en iyisi iOS ve Android diyenler için; "Hiç Windows Phone kullandınız mı, kullandıysanız nesini sevmediniz?" diye bir soru iletmek istiyorum. Sizin gibi bazı insanlar sırf 3-4 oyun...
  14. TonySTRK

Bedava Hosting

Minecraft serveri açmak istiyorsan sana hosting değil, VPS, VDS veya Fiziksel Sunucu gerekiyor. Bedavadan sunan sözde şirketler (!) var ama 256 MB ram ile 1 kişiyi bile kaldıramazken boşa hayal deryasına kaptırma kendini. Eğer seri bir insansan ve paran veya para yatırmaya iznin yoksa Nitrado'yu...